У квітні на тернополян чекає «Рух заради здоров’я»

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я на Тернопільщині пройдуть Всеукраїнські спортивно-масові заходи «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Основними цілями та завданням їх є стимулювання населення до занять фізичною культурою та спортом, як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров’я людини, сприянню фізичному розвитку та загартуванню організму. Фестиваль проводиться у квітні 2018 року у всіх регіонах України, де функціонують центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Тернополянин Владислав Поливко – бронзовий призер чемпіонату України з греко-римської боротьби

Вихованець КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя Владислав Поливко (учень ЗОШ №6, 9-А клас) став бронзовим призером чемпіонату України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2003-2004 років народження. Такі змагання відбулись в Рівному. Ще один тернополянин Олександр Шевчук (ЗОШ №21, 9-А клас) посів на цьому турнірі п’яте місце. Готували спортсменів тренери Володимир Лучанко, Андрій Телебан. Додамо, що ці змагання були відбірковими на чемпіонат Європи серед молодших юнаків.

Детальніше...

 

На Тернопіллі проведуть змагання з водного туризму

У Струсові відбудеться про ІІІ-й чемпіонат області зі спортивного туризму серед юнаків з виду водний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячений 85-річчю з дня народження поета, вчителя, журналіста Степана Будного. Триватимуть змагання з 25 до 28 квітня. Місце таборування (наметове містечко) – на околиці села Струсів Теребовлянського району Тернопільської області (ТВО «Зорепад»).

Детальніше...

 

Тернопільська легкоатлетка Віра Зозуля здобула чергову перемогу

У Києві, на Трухановому острові, в рамках змагань «Київська десятка» відбувся чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км та спортивної ходьби на 10 км. Участь у турнірі взяло близько трьохсот як професійних атлетів, так і любителів здорового способу життя з восьми країн. Перше місце у спортивній ходьбі на 10 км у віковій категорії «жінки 45-49 років» з результатом 56 хвилин 10 секунд зайняла уславлена тернопільська легкоатлетка, майстер спорту України міжнародного класу Віра Зозуля. Також наша землячка із цим результатом посіла друге місце в загальному рейтингу «жінки» (віковий коефіцієнт 80,30%).

Детальніше...

 

Легкоатлети Зборівської ДЮСШ відзначились на Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики на призи Придністров’я

Легкоатлети Зборівської ДЮСШ стали учасниками Всеукраїнського турніру з легкої атлетики на призи Придністров’я серед юнаків і дівчат 2005 років народження і молодших, який відбувся у місті Городенка Івано-Франківської області. Чемпіонкою на дистанції 600 метрів, а також на дистанції 1000 метрів стала Марія Мочук (на головному фото).

Детальніше...

 

У Тернополі змагались юні майстри маленької ракетки

Впродовж двох днів на спортивній базі Тернопільської ЗОШ №23 проходив чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодших, участь у якому взяли 12 команд. Серед юнаків перемогу здобула команда Збаразької ДЮСШ (Флінта Ростислав, Флінта Святослав та Підборський Владислав, тренер – Деяк В.В.). Друге місце посіли юнаки Заліщицької ДЮСШ (тренер Ушій Я.А.), а третім призером стала команда Підволочиської ДЮСШ (тренер Слободян Б.) Серед дівчат перемогу здобула команда обласної ДЮСШ (Івасіків Лілія, Осіпова Анастасія та Марчук Неля, тренер – Кунинець С.М.); на другому місці юні тенісистки Бережанської ДЮСШ (тренер Шуфляд І.В.), третє місце здобули дівчата Збаразької ДЮСШ (тренер Деяк В.В.).

За підсумками змагань було сформовано збірну команду області дівчат у складі тенісисток обласної ДЮСШ та представниці Бережан Речицької Юлії – для участі у чемпіонаті України.

 

Порядок організації офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів визначено в Положенні

Затверджено Положення про порядок організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів та порядок матеріального забезпечення їх учасників. Ці норми викладені у Наказі Міністерства Молоді та спорту України № 617 від 09.02.2018. Ознайомитись із цим документом можна за посиланням.

 

Армрестлери Олег Петренко та Ігор Пасєка здобули медалі чемпіонату України

Близько 200 спортсменів з 24 областей взяли участь у 25-ювілейному чемпіонаті України з армспорту серед дорослих, який відбувся в місті Немирів Вінницької області. Змагання пройшли на високому організаційному та спортивному рівні. Участь у них взяли найтитулованіші армспортсмени України, багаторазові чемпіони Європи та Світу: Жох Олег (Рівненська область), Прудник Євгеній (м. Київ), Петренко Олег (Тернопільська область) - на фото - справа, Ілюшина Вікторія (Харківська область), Баландін Олександр (Донецька область), Гончаренко Анастасія, Ібрішев Хайсер та Алідінов Айдер (АР Крим).

Детальніше...

 

Тернопільський «Інваспорт» провів чемпіонат з армспорту

Більше двадцяти учасників долучились до особистого чемпіонату Тернопільського РЦФКС інвалідів «Інваспорт» з армспорту серед спортсменів з інвалідністю. Змагання проводились на праву руку. Відкрив турнір вітальним словом начальник центру, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин.

Детальніше...

 

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» долучився до Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх-спільна турбота»

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх-спільна турбота» з облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону, який триватиме до 30 квітня року в усіх населених пунктах України, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» розпочав з прибирання території навколо Палацу Спорту «Текстильник», де розміщений центр.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show