«Бронза» етапу Кубку Світу у тернопільського велосипедиста Віталія Гриніва

В білоруському Мінську на велодромі «Мінськ-Арена» завершився заключний V етап Кубку світу сезону 2017/2018 з велосипедного спорту на треку. У складі національної збірної в ньому брали участь представники обласної КУТОР ШВСМ, студенти ТНЕУ, майстри спорту України міжнародного класу Тарас Шевчук та Віталій Гринів (на фото третій зліва). Наші земляки відзначились на цих змаганнях високими результатами.

Детальніше...

 

В Мінмолодьспорті України розпочався прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді

Прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України розпочато, - повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту. Премію може отримати молода особа віком від 14 до 35 років. Розмір її складає 50 тисяч гривень. Премії присуджуються за особливі досягнення молоді в різних галузях у 2017 році, в тому числі й за напрямом 5 пункту «Популяризація здорового способу життя, cпортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення».

Детальніше...

 

Тернопільські велосипедисти Віталій Гринів та Тарас Шевчук беруть участь у Кубку Світу з велоспорту-трек

Національна збірна України відбула до білоруського Мінську для участі в етапі Кубку світу на треку. Це буде п’ятий та заключний етап Кубку світу сезону 2017/2018, який пройде на велодромі «Мінськ-Арена» з 19 до 21 січня. У складі команди виступить і двоє тернополян Віталій Гринів та Тарас Шевчук (на фото). Спорстмени - майстри спорту України міжнародного класу з велоспорту, представляють обласну ШВСМ (тренер Володимир Павелко), є студентами ТНЕУ.

Детальніше...

 

У Тернополі проведуть турнір з міні-футболу серед команд учасників антитерористичної операції

Обласний турнір з міні-футболу серед команд учасників антитерористичної операції, присвячений загиблим воїнам АТО, організовують у Тернополі. Проводитиметься такий захід з метою залучення учасників антитерористичної операції до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації міні-футболу, ведення здорового способу життя.

Детальніше...

 

Федерація боксу Тернопілля відзначила кращих спортсменів та тренерів за результатами 2017 року

У Федерації боксу Тернопільської області підбили підсумки роботи серед спортсменів та тренерів за минулий рік. Відтак, було перелічено досягнення боксерів, завойовані ними місця в обласних, міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях та нагороджено найдостойніших.

Як повідомив заступник директора КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» Анатолій Яцина, серед відзначених - троє вихованців школи. Це - кандидати в майстри спорту України Віталій Шморгун та брати Назар і Тарас Кордупелі, які були нагороджені «срібними рукавичками» у вигляді ювелірних виробів від керівника обласної Федерації боксу Євгена Степанова. А тренера спортсменів Руслана Фірмана визнано кращим тренером року. Йому було вручено «золоту рукавичку».

 

Об’єднаним територіальним громадам пропонують розвивати на місцях фізичну культуру і спорт

Методичні рекомендації щодо формування ефективних моделей розвитку фізичної культури і спорту на рівні територіальних громад підготувало Міністерство молоді і спорту України. Основна мета – допомога громадам у створенні умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання населення та в місцях масового відпочинку. Відтак, рекомендується, зокрема, при формуванні бюджету на відповідний рік, передбачати кошти на утримання спортивних клубів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичного здоров’я населення та інших закладів, метою яких є надання фізкультурно-спортивних послуг, реалізацію фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів. Докладно ознайомитися із методичними рекомендаціями можна на нашому сайті у розділі "Документи - Розпорядження та постанови".

 

Міністр молоді і спорту Ігор Жданов оголосив про 21 офіційно підтверджену ліцензію України на Зимові Олімпійські ігри-2018

Зимові Олімпійські Ігри в Пхьончхані стануть сьомими для спортсменів незалежної України. «Станом на 17 січня вже маємо 21 офіційно підтверджену ліцензію», – зазначив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Як інформує прес-служба Міністерства, на "білій" Олімпіаді у Південній Кореї Україна гарантовано буде представлена у таких видах спорту як: біатлон, чоловіки та жінки – 11 ліцензій, санний спорт, чоловіки та жінки – п’ять ліцензій, фігурне катання, чоловіки та жінки – чотири ліцензії, а також одна ліцензія в чоловічому скелетоні.

Детальніше...

 

Очікується, що участь у зимовій Олімпіаді-2018 візьмуть троє тернопільських біатлоністів

Державний тренер збірної України з біатлону Євген Колупаєв оголосив попередній склад на зимову Олімпіаду-2018. За інформацією новинного порталу «X-Sport», який брав коментар у наставника команди, імена учасників збірної на Олімпійські ігри визначено на 90 відсотків. Серед жінок це Олена Підгрушна, Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець, а серед чоловіків – Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний, Володимир Семаков, Руслан Ткаленко.

Детальніше...

 

У Чорткові проведуть чемпіонат України з пляжного волейболу у приміщеннях

Чемпіонат України з пляжного волейболу у приміщеннях відбудеться 19-21 січня у Чорткові. Проведуть його за сприяння Чортківської міської ради. Учасницями турніру будуть команди дівчат віком до 17 років. Змагання проходитимуть у спортивних залах Чортківської гімназії, загальноосвітньої школи №7 та Чортківського ДМК. Розпочнеться турнір 19 січня о 14 годині.

 

 

Саночники з Кременця Олександр Оболончик та Андрій Мандзій виступлять на Зимовій Олімпіаді-2018 у Південній Кореї

Двоє спортсменів із Тернопілля здобули право участі у змаганнях ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор. За результатами виступів на етапі Кубку світу, що днями завершився в Обергофі (Німеччина), кременчани Олександр Оболончик та Андрій Мандзій (на фото в центрі) захищатимуть спортивну честь України у південнокорейському Пхьончхані, де 9-25 лютого 2018 року й відбуватимуться ці найпрестижніші світові змагання.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show