На сайте http://diploman-russian.com каждому по силам легко купить диплом в Вологде без внесения аванса за работу с удобной доставкой в любое место.

Тернопільські армрестлери показали  високий клас у Львові

У Львові, в клубі «Malevich Night Club», відбувся Міжнародний турнір «Lviv Open Cup 2019». Рукоборці змагалися на праву та ліву руку серед чоловіків та жінок, і на праву руку серед юнаків. Турнір у Львові – один із наймасовіших в Україні і найкращий у Європі, куди з’їхалося близько двохсот учасників із семи країн світу. Головною подією заходу була абсолютна вагова категорія на праву руку, в якій змагалися лише найсильніші і де наш земляк Олег Петренко (на фото) став переможцем.

Детальніше...

 

На Гусятинщині відбулись ХХІХ Сільські спортивні ігри

308 спортсменів у складі 21 команди боролись за нагороди фінальної частини ХХІХ Сільських спортивних ігор. Відбулась змагання 23 червня на Гусятинському стадіоні «Збруч». Привітальним словом відкрив змагання голова Гусятинської районної ради Василь Михайлович Бойчук. Чудова літня погода, численні вболівальники стимулювали учасників демонструвати хороші результати у восьми видах програми.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» виблискувало усіма кольорами райдуги у «Лісовій казці»

Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчих заходи для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» завітали в Лановецьке районне комунальне підприємство оздоровчий табір «Лісова казка», що в селі Борщівка Лановецького району. Із самого ранку хлопці та дівчата чекали на спортивне свято. Та ось нарешті прийшов час спортивних випробувань.

Детальніше...

 

В Україну повертаються Спортивні молодіжні ігри з літніх видів спорту

В Україні планують ввести в програму ще одні важливі спортивні  змагання загальнодержавного рівня. Міністерство Мінмолодьспорту оприлюднило Концепцію проведення Всеукраїнських спортивних  ігор з літніх олімпійських видів спорту. Учасниками  змагань стануть спортсмени вікової категорії «молодь» та молодші. Докладно ознайомитися з Концепцією можна на сайті Міністерства.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» завітало в гості у заміський стаціонарний оздоровчий табір «Сокіл»

заміський стаціонарний оздоровчий табір «Сокіл» для дітей та учнівської молоді, що в селі Чорний ліс Збаразького району, завітали 21 червня 2019 року працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Із самого ранку діти з нетерпінням чекали на спортивне свято. Різноманітні цікаві спортивні випробування – десять естафет на швидкість спритність та влучність захопили всю увагу як тих, хто змагався, так і вболівальників.

Детальніше...

 

Одну срібну та чотири бронзових нагороди здобули тернопільські легкоатлети у Кропивницькому

Досить вдало виступили тернопільські легкоатлети на чемпіонаті України серед юнаків 2002 р.н. і молодших, який відбувся 18-20 червня в Кропивницькому. Незважаючи на дуже спекотну погоду, одне друге та чотири третіх місця серед українських спортсменів вибороли наші атлети. Також усі наші учасники зуміли покращити свої особисті результати. Так, вихованка Бережанської ДЮСШ Тетяна Когут (тренер Дуда Володимир) в бігу на 2000 м з перешкодами з результатом 7.17,8 сек виборола срібну нагороду, яка дала їй можливість в складі збірної команди України 13 липня виступити в чемпіонаті Балканських країн у Стамбулі.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» побувало у «Барвінку»

Цікаву та захоплюючу програму спортивних випробувань підготували для дітей стаціонарного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Барвінок», що в селі Мшанець Зборівського району в рамках заходів «Олімпійське літо» працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Хлопці та дівчата змагались на восьми різноманітних станціях на швидкість, спритність, координацію рухів та влучність. А хто з дітей неодноразово випробовував свої сили у всіх естафетах, то ще й витривалість.

Детальніше...

 

Літня Спартакіада профспілок зібрала майже 160 шанувальників спорту із різних галузей

Восьма літня Спартакіада профспілок, що відбулась нещодавно на Тернопіллі, стала справжнім святом для багатьох спортсменів, які представляли 12 галузевих профспілок. У поєдинках за титул найсильнішого змагалися 158 чоловік, в тому числі 20 жінок. Звання чемпіонів та призерів вони виборювали із п’яти видів спорту - міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Детальніше...

 

Веселі спортивні випробування відбулись в дитячому оздоровчому закладі «Промінь», що на Теребовлянщині

Справжнє спортивне свято відбулось в колективному міжгосподарському дитячому оздоровчому закладі «Промінь» Теребовлянського району. Проходило воно у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо». Отож, сто десять діточок, які відпочивають у таборі, взяли участь у десяти естафетах на швидкість, спритність, влучність та навіть витривалість.

Детальніше...

 

Четверо тернопільських спортсменів візьмуть участь у ІІ Європейських іграх

ІІ Європейські ігри стартують 21 червня в Мінську (Республіка Білорусь). Україну на цьому престижному міжнародному спортивному форумі представлятимуть 198 спортсменів у 15 видах спорту (22 дисципліни). У складі української збірної виступатимуть і тернополяни. Це Віталій Гринів та Владислав Щербань (велоспорт-трек), Тетяна Єднак (веслування на байдарках і каное), Анастасія Бачинська (спортивна гімнастика).

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
На сайте http://diploman-russian.com каждому по силам легко купить диплом в Вологде без внесения аванса за работу с удобной доставкой в любое место.