Команда Тернопільської області вдруге стала переможцем фіналу Всеукраїнського фестивалю «Спортивна зима»

Фінал Всеукраїнського фестивалю «Спортивна зима» 20-22 лютого проходив на туристичній базі «Сонячна долина», що у селі Бояни Новоселицького району. Такий захід щорічно проводить Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Фінальним змаганням передували випробування на місцевому та районному рівнях - перший та другий етапи, відповідно. На Всеукраїнський фестиваль приїхали чотирнадцять команд з дванадцяти областей України, щоб посперечатись між собою у лижному слаломі та боулінгу.

Детальніше...

 

Чемпіонат області з біатлону продемонстрував здобутки юних спортсменів

137 спортсменів стали учасниками чемпіонату області з біатлону, який впродовж двох днів тривав на навчально-спортивній базі з біатлону в селі Підгороднє Тернопільського району. На відкритті змагань були присутні заступник начальника управління фізичної культури та спорту ОДА Віталій Тріль, перший заступник голови Тернопільського відділення НОК України Віталій Ігнатенко, президент Федерації біатлону Тернопільської області Віктор Щур, голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік, головний суддя змагань Ігор Починок. Святково були підняті Державний прапор України, Олімпійський прапор та прапор ФСТ «Колос».

Детальніше...

 

У Тернополі «Перші кроки» відбулись у мікрорайоні «Сонячний»

Другий етап змагань серед учнів 4-х класів «Перші кроки» відбувся» 23 лютого у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ЗОШ №26 мікрорайону «Сонячний». Посперечатись між собою тут зібрались спортивні колективи тернопільських шкіл № 27, 29, 11, 20, 19, 21 та 26 – класи-переможці шкільних змагань. Передував йому перший етап - внутрішньошкільні змагання серед четвертокласників, а наступним буде фінал, який проведуть 6 березня у ЗОШ №26. Спочатку цей захід було заплановано на 27 лютого, але його перенесли на інший термін через несприятливі метереологічні умови та низькі температури повітря.

Детальніше...

 

Тернопільські біатлоністи Руслан Бригадир та Мар’яна Брикайло беруть участь у чемпіонаті світу серед юніорів

В естонському Отепяя стартує юніорський чемпіонат світу з біатлону. Триватимуть змагання з 26 лютого до 4 березня. Це останній турнір в цьому сезоні, який йде в залік юніорського Кубка світу, - повідомляє Федерація біатлону України. В складі збірної команди України виступають двоє тернополян Руслан Бригадир (тренери Бурик Н.В., Стецюк І.Г.) та Мар’яна Брикайло (Сцібайло І.І., Бурик Н.В.). За програмою змагань на 26 лютого планується проведення індивідуальних гонок серед дівчат на 10 км та серед юнаків на 12,5 км. Однак, як повідомляє Федерація біатлону України, з 25 лютого Європу накрила холодна погода, яка не обійшла стороною і Естонію. Тому у розкладі можливі зміни.

 

Мікрорайон «Дружба» дружньо прийняв змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки»

Четверокласники шкіл з мікрорайону «Дружба» змагалися 22 лютого за вихід до фіналу «Перших кроків» у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов. Там відбувся другий етап змагань - серед класів-переможців шкільних етапів. Суддям Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» дуже сподобалось виконання усіма класами-учасницями змагань комплексу вправ ранкової гігієнічної зарядки під керівництвом учня, за що кожна команда отримала максимальну кількість балів. Окрім цього, на думку організаторів змагань, ці знання та навички займатись фізичною культурою щодня, залишаться в четверокласників на все подальше життя.

Детальніше...

 

Юні тернополянки Вероніка Кондратенко та Надія Шимків завоювали «срібло» і «бронзу» престижного турніру з вільної боротьби

Срібну і бронзову медалі здобули тернопільські спортсменки Вероніка Кондратенко та Надія Шимків на відкритому Міжнародному дитячому турнірі зі спортивної жіночої боротьби. Такий захід впродовж двох днів тривав у смт. Клесів на Рівненщині. Учасницями турніру стали 14 команд із різних областей України та по дві команди з Польщі й Білорусії. Загалому участь у поєдинках взяло 108 спортсменок.

Детальніше...

 

«Перші кроки» завітали до мікрорайону «Центр» у Тернополі

Змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки» завітали 21 лютого у Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 24, яка люб’язно прийняла у себе учасників з мікрорайону «Центр», - повідомляє Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Діти змагались у виконанні комплексу вправ ранкової гігієнічної зарядки без допомоги вчителя та естафетах: біг «Змійкою», «Естафета зі скакалкою», «Баскетбол» та «Боулінг».

Детальніше...

 

Юні шанувальники тенісу змагались у Спартакіаді «Повір у себе»

Другий етап XXV Спартакіади «Повір у себе» з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю (2003-2007 р.н.), присвяченої 27-й річниці Незалежності України впродовж двох днів ривав у центрі молодіжних ініціатив імені Довженка СК «Інваспорт» у місті Тернополі. Учасниками турніру стали двадцять п’ятеро дітей з Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради, Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру-Заклад освіти І-ІІІ ступенів Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр. Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступив начальник Тернопільського центру «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин.

Детальніше...

 

Наказом Міністра Молоді та спорту внесено зміни в організацію навчально-тренувальної роботи в ДЮСШ

Наказ Міністерства Молоді та спорту України «Про внесення змін до наказу Міністерства молоді та спорту України від 17 січня 2015 року № 67» № 4706 від 10.11.2017 року пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції України. Документ стосується організації навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Зокрема, йдеться про мінімальний вік вихованців, які зараховуються до груп відділень з олімпійських та неолімпійських видів спорту КДЮСШ, ДЮСШ з видів спорту, спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву та спорту інвалідів. Викладено також і зміни щодо порядку наповнюваності груп відділень з видів спорту і тижневого режиму навчально-тренувальної роботи ДЮСШ тощо.

 

Степан Барна побував на будівництві універсального спортивного залу в Збаражі

Перебуваючи у робочій поїздці в Збаразькому районі, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна оглянув будівництво спортивного комплексу, який будують у місті Збараж. На об’єкті він поспілкувався з підрядниками, які сьогодні зводять основу – металеві конструкції, й надалі працюватимуть над самим будівництвом, – інформує прес-служба ОДА.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show