ХХVII Сільські спортивні Тернопільщини визначили переможців у дев’яти видах спорту

Велелюдним дійством, у якому панували спортивний азарт, жага до перемоги та командний дух, завершились на міському стадіоні міста Скалата ХХVII Сільські спортивні Тернопільщини. Участь у фінальному етапі цих змагань взяли команди чотирнадцяти районів області та трьох об’єднаних територіальних громади. За перемогу боролись вони у дев’яти видах спорту: футбол, міні-футбол, волейбол (жінки), волейбол (чоловіки), пляжний волейбол, армспорт, перетягування канату, гирьовий спорт.

Детальніше...

 

Тернопільські легкоатлети здобули «золото», «срібло» і «бронзу» чемпіонату України

Три медалі вибороли тернопільські легкоатлети на чемпіонаті України, який проходив 5-8 червня в місті Кропивницькому. Іван Панасюк у метанні диска в останній спробі, пославши снаряд на 60.35 м, став чемпіоном (тренер Василь Яковів, обласна ШВСМ). Дві медалі виборов Іван Стребков (на фото): у бігу на 1500 м з часом 3.52,23 сек Іван завоював бронзову нагороду, а на дистанції 5000 м – срібну, зупинивши хронометр на позначці 14.10,47 сек (тренери Ігор Сташко та Олександр Степанюк, обласна ШВСМ).

Детальніше...

 

Тернопільські віндсерфінгісти знову привезли медалі з регати у Києві

Семеро тернопільських віндсерфінгістів стали учасниками Кубку України з вітрильного спорту, який завершився у місті Вишгороді Київської області,  на Київському морі. Після 12 проведених перегонів перемогу у класі вітродошок RS-X здобув майстер спорту України міжнародного класу тернополянин Олександр Тугарєв, бронзову нагороду виборов його колега по команді, кандидат у майстри спорту Мар’ян Воловець, поступившись Владиславу Менделєнко з Дніпра (ці троє спортсменів - на фото).

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» «змагалось» у «Збручі»

«Олімпійське літо» завітало до дитячого оздоровчого комплексу «Збруч», що розташовується у смт. Скала Подільська Борщівського району. Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів там спортивно-масові заходи відповідно до Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо».  Дітки різного віку взяли участь у десяти цікавих та різноманітних естафетах та розвагах. Кожен намагався позмагатись у найбільшій кількості випробувань.

Детальніше...

 

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення пропонує дітворі літо по-спортивному!

Проводити канікули на універсальних спортивних майданчиках міста Тернополя запрошують школярів працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. Саме там діти різного віку зможуть взяти участь у фізкультурно-оздоровчих заходах, змаганнях з різних видів спорту, спортивних розвагах, вікторинах про спорт, показових виступах та майстер-класах.

Детальніше...

 

Кременець приймає Всеукраїнські змагання із санного спорту на санкороликах

Всеукраїнські змагання із санного спорту на санкороликах серед юнаків і дівчат стартували у Кременці. 5-6 липня на навчально-спортивній базі «Колос» проходитимуть тренувальні заїзди на одномісних санях серед юнаків і дівчат 2004-2005, 2006-2007 років народження. 7 липня о 12 годині 30 хвилин розпочнеться урочисте відкриття змагань та відбудуться офіційні тренувальні заїзди серед юнаків і дівчат 2002-2003 років народження.  На 8 липня заплановані змагальні заїзди серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження (одномісні сани), командна гонка і урочисте нагородження переможців змагань.  Початок церемонії о 12 годині. Організаторами змагань виступили  Міністерство молоді та спорту України, Федерація санного спорту України та управління фізичної культури  та спорту Тернопілсьької облдержадміністрації.

 

Майбутні вчителі фізичної культури провели сплав, агітуючи за чистоту Дністра

«Дністровський каньйон – територія туризму!». Під таким гаслом впродовж тижня тривав традиційний навчально-тренувальний сплав Дністром за участі студентів та викладачів факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, представників Тернопільського обласного відділення НОК України, регіонального відділення олімпійської академії України, федерацій видів спорту, тренерів ДЮСШ.

Детальніше...

 

Студенти Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя – найспортивніші в області

На базі обласного відділення КФВС МОН України відбулось підбиття підсумків та нагородження переможців та призерів Студентських спортивних ігор серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2016-2017 навчальних роках. Після проведених змагань у 8 видах програми перемогу здобув Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя (директор Калушка В.П., керівник фізвиховання Когут Т.Л.), - повідомляє офіційний Інтернет-сайт комітету.

Детальніше...

 

Фінал Сільських спортивних ігор пройде у Скалаті 9 липня

XXVII Сільські спортивні ігри Тернопільщини завершуються в районах області. Визначились фіналісти-учасники у таких видах, як міні-футбол, пляжний волейбол, волейбол (чоловіки, жінки), футбол. А основна частина змагань ХХVІІ Сільських спортивних ігор Тернопільщини, яка назве цьогорічних переможців,  пройде у місті Скалат Підволочиcького району в неділю, 9 липня.

Детальніше...

 

Тернопіль двічі відзначено на фіналі ХІІІ літньої Універсіади України

Вітчизняне спортивне студентство підбило підсумки спортивної сесії. Тринадцята Всеукраїнська Універсіада успішно фінішувала. А урочисте нагородження переможців і призерів та закриття ХІІІ літньої Універсіади України-2017, як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ, відбулось 29 червня на святково прикрашеному стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show