Тернопільські велосипедисти з львівського велотреку привезли сім медалей

На чемпіонаті України з велоспорту на треку, який проходив 8-13 червня у Львові, вихованці обласної ДЮСШ здобули сім нагород у змаганнях юніорів. Так, Юрій Щербань став чемпіоном у командній гонці переслідування на 4 км, а в парі з Артемом Авдаляном вони завоювали срібні медалі у гонці «Медісон» та ще три бронзових - у командному спринті, гонці «Омніум» та індивідуальній гонці переслідування.

Детальніше...

 

Тернополянин Володимир Войтович - бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів

19 червня 2019 року завершився чемпіонат Європи  з греко-римської боротьби серед кадетів «Cadet European Championship 2019». Такі змагання проходили в італійському місті Фаенза (Faenza Italiy)

Детальніше...

 

Тернопільські борці вільного стилю завоювали дві золотих і три срібних нагороди на Міжнародному меморіалі-турнірі у Львові

Дві золоті та три срібні нагороди вибороли тернопільські атлети у Львові на Міжнародному меморіалі-турнірі з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Олега Павловича Сазонова. Змагання проходили серед юнаків та дівчат 2002-2010 р.н. Звання переможниці змагань здобула тернополянка Катерина Кондратенко, яка виступала у ваговій категорії до 46 кг (на фото).

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» на Тернопільщині набирає обертів

«Олімпійське літо» в нашій країні триває з травня до серпня на стадіонах, спортивних майданчиках, у літніх оздоровчих таборах, парках та місцях масового відпочинку та проживання населення. Головною метою заходів є залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організація активного відпочинку.

Детальніше...

 

«Золото» і «срібло» – здобутки тернополян на чемпіонаті Європи зі спортивного універсального бою

Тернополяни Володимир Ізанський та Дмитро Патиковський із медалями повернулись із Відкритого чемпіонату Європи зі спортивного універсального бою. Такий турнір за участі збірних команд Узбекистану, Азербайджану, Туркменістану, Литви, Латвії, Болгарії, Молдови, Грузії та України завершився у смт Коблево Миколаївської області. У складі збірної України виступали і тернополяни, які продемонстрували високі здобутки.

Детальніше...

 

У «Лісовому дзвіночку» теж побувало «Олімпійське літо»

Ні дня без спорту, - під таким гаслом мандрує «Олімпійське літо» Тернопіллям. Отож, відразу після «Лісового» 13 червня Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчих заходи для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» завітали в дитячий оздоровчий заклад «Лісовий дзвіночок» Бучацького району.

Детальніше...

 

Юні тернопільські дзюдоїсти здобули три «бронзи» у Польщі

ХІІ-тий Міжнародний турнір з дзюдо впродовж двох днів, 15-16 червня, тривав у соляних копальнях Бохні (Польща). Учасниками змагань стали близько семи десяти спортсменів, які представляли до сорока клубів із дев’яти країн світу. Честь України на цьому престижному турнірі відстоювала команда Тернопільської ОДЮСШ.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» крокує Тернопільщиною, - на маршруті «Лісовий»

Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчих заходи для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» завітали в село Скоморохи Бучацького району. Сто п'ятдесят вісім хлопчиків та дівчаток, які відпочивають в оздоровчому комплексі «Лісовий», взяли участь в одинадцяти цікавих естафетах: «Футбольна естафета», «Човниковий біг», «Мішечки в ціль», «Фрізбі», «Естафета на координацію», «Крути кільця», «Скакалки», «Боулінг» та «Баскетбол», «Біг змійкою», «Гольф» .

Детальніше...

 

Тернопільські легкоатлети змагались на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР

725 учасників з 25 областей України та міста Києва боролись за нагороди чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки 2004 р.н. і молодші). Такі змагання 13-15 червня проходили в місті Кропивницькому. В метанні спису з результатом 46,84 м срібну медаль виборов Петришин Степан (ОДЮСШ, тренери Шмуляєва Г.М., Дахновський Л.В.), - повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Детальніше...

 

Юні легкоатлети Тернопільського «Інваспорту» завоювали одну золоту, одну срібну і дві бронзові нагороди на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»

Фінальні змагання ХХVІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей (2004 -2008 р.н.) з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами розумового фізичного розвитку, порушеннями слуху, присвячені 28-ій річниці Незалежності України, відбулись в Одесі, на базі дитячого центру «Молода гвардія». Від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» змагалися Ільєнко Єлизавета (2005 р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру – заклад І-ІІІ ступеня, тренер Віктор Ворко) та Маргусь Ігор (2005 р.н., учень Тернопільської ЗОСШ № 11, тренер Шмуляєва Галина).

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show