Юні боксери з Тернополя вибороли шість медалей різного гатунку

VI Міжнародний турнір з боксу серед юніорів 2001-2010 р.н. завершився у місті Іллінці Вінницької області. В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів найсильніших боксерів з України, Узбекистану, Молдови, Білорусії та Польщі. Хороших результатів домоглися учні-спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, - повідомляє заступник директора школи Анатолій Яцина.

Детальніше...

 

У Підгайчиках День фізичної культури та спорту зустріли спортивними змаганнями

Змагання з футболу, волейболу, шашок, присвячені Дню фізичної культури та спорту та Дню Cела відбулись 10 вересня у селі Підгайчики, що на Теребовлянщині. Так, ігри чемпіонату району з футболу відбувались на реконструйованому футбольному полі. А зустрілись між собою у спортивному двобої спортивні колективи із сіл Підгайчики та Ілав’є та команди із сіл Залав’я і Кобиловолоки.

Детальніше...

 

«Тернопільська Озеряна» та чемпіонат області з бігу на 9 км назвали переможців

ХХІ Відкритий легкоатлетичний пробіг «Тернопільська Озеряна – 2017», присвячений Дню фізичної культури і спорту та Олімпійському тижню, та чемпіонат області з бігу на 9 км серед юніорів та дорослих відбулись на набережній Тернопільського ставу. За перемогу та призові нагороди у дванадцяти вікових групах змагалось близько 170 учасників з різних регіонів України та нашої області.

Детальніше...

 

Тернопільські армрестлери вибороли одну золоту і дві бронзових нагороди світової першості

Понад 1200 спортсменів з 55 країн світу стали учасниками чемпіонату світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Такі змагання з 2 до 10 вересня тривали у місті Будапешті (Угорщина). Загалом було розіграно 130 комплектів нагород. Участь у змаганнях взяли і вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, яких тренує заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу Андрій Пушкар, і здобули нагороди чемпіонату.

Детальніше...

 

У Гусятині День фізичної культури та спорту відзначили ще й міні-футболом

Турнір з міні-футболу до Дня фізичної культури та спорту провело на місцевому стадіоні «Збруч» Гусятинське районне комунальне підприємство «ФСТ «Колос – спорт для всіх». За нагороди турніру боролись учні Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студенти Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя та викладачі обох навчальних закладів.

Детальніше...

 

У ДЮСШ з літніх видів спорту з нагоди професійного свята відбулись урочистості

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в Комунальній установі Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з літніх видів спорту» вшанували працівників школи. Грамоти та подяки отримали кращі тренери-викладачі, інструктори-методисти та інші. З професійним святом колег привітав директор школи Олександр Куриляк.

 

День фізичної культури і спорту юні баскетболісти Гусятинської ДЮСШ зустріли спортивним святом

Щоб відсвяткувати День фізичної культури і спорту та початок навчально-тренувального року, у Гусятинській дитячо-юнацькій спортивній школі 8 вересня відбулись змагання з баскетболу між юними спортсменами з Гусятина та запрошеними гостями з Раштівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Гусятинського району. Дівчата змагались у трьох вікових групах: молодшій, середній та старшій. Змагання проходили за коловою системою. Кожен із шести зіграних матчів тривав сім хвилин.

Детальніше...

 

На Тернопільщині з нагоди професійного свята відзначили кращих представників спортивної галузі

Кращих представників спортивної галузі області вшанували в Тернопільській ОДА напередодні Дня фізичної культури і спорту. Грамоти та подяки отримали близько сімдесяти тренерів, вчителів фізичної культури, директорів спортивних шкіл та інших навчальних закладів, меценатів, шанувальників спорту. З професійним святом їх на урочистому зібранні з цієї нагоди привітали заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур.

Детальніше...

 

Віктор Мацикур: "З професійним святом – Днем фізичної культури та спорту!"

9 вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. У це свято отримують поздоровлення не лише спортсмени, тренери, вчителі фізкультури, а й всі громадяни нашої держави, які прагнуть вести здоровий спосіб життя. Кожна людина ще змалку повинна займатися спортом, тому що спорт не тільки дає здоров’я, а й загартовує характер і волю. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди становили опору суспільства.

Тернопілля багате спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет свого краю. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, стадіони, майданчики якнайбільше дітей, молоді та дорослих.

Шановні колеги, своєю відданою працею, професійною майстерністю Ви вносите вагомий внесок у розбудову і зміцнення нашої держави. Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам, ветеранам спорту, вболівальникам та їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Детальніше...

 

Вже двадцять перший раз поспіль шанувальники бігу візьмуть участь у «Тернопільській Озеряні»

У Тернополі відбудеться ХХІ відкритий Легкоатлетичний пробіг «Тернопільська Озеряна – 2017», присвячений Дню фізичної культури і спорту та Олімпійському тижню. Змагання пройдуть 9 вересня. Дистанція, на якій змагатимуться учасники, становитиме 9 км, і проляже вона довкола Тернопільського ставу. Організаційний збір та реєстрація бажаючих взяти участь у пробігові розпочнеться о 10 годині на набережній ставу. Урочисте відкриття змагань заплановане на 11 годину 30 хвилин, старт - о 12 годині 30 хвилин.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show