У Тернополі на турнір «Орлятко-2019» зберуться борці греко-римського стилю з усієї України

Традиційний Всеукраїнський турнір «Орлятко – 2019» з греко-римської боротьби 4-5 травня проходитиме у Тернополі. Згідно програми змагань, день приїзду та процедура зважування спортсменів, що відбуватиметься у приміщенні ДЮСШ з греко-римської боротьби, - 3 травня. А основні спортивні баталії розгортатимуться у залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Початок змагань 4-5 травня – о 9 годині.

Детальніше...

 

Обласний фотоконкурс зарядки «Рух заради здоров’я - 2019» підходить до завершення

Хоч і під дощем, зате на свіжому повітрі та з гарним настроєм! Таким фото із зображенням зарядки долучися до конкурсу «Рух заради здоров’я – 2019» Тернопільський національний педагогічний інститут імені Володимира Гнатюка. А студенти-медики із Тернопільського державного медичного університету імені Івана Горбачевського надіслали фото зарядки безпосередньо із навчальної аудиторії.

Детальніше...

 

У «Шкіряному м’ячі» серед наймолодших відзначились футболісти з Теребовлі

 

Фінальні обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» у наймолодшій віковій групі (юнаки 2008 р.н.) провели 24 квітня у Мишковичах (Тернопільський район). Як повідомляє Федерація футболу Тернопільської області, у фіналі змагались три команди: Підволочиська ЗОШ I-III ступенів, Ренівська ЗОШ I-II ступенів (Зборівський район) та Теребовлянська ЗОШ №1.

Детальніше...

 

Тернополянка Тетяна Єднак привезла повний комплект нагород із Кубку України з веслування на байдарках і каное

Змаганнями за Кубок України з веслування на байдарках і каное, які відбулись в місті Дніпрі, веслувальники Тернопілля розпочали спортивний сезон 2019 року. Перші офіційні змагання підтвердили майстерність члена збірної команди України, вихованки Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ з водних видів спорту Тетяни Єднак, яка здобула повний комплект нагород.

Детальніше...

 

Четверо юних представників Тернопільського «Інваспорту» стали Президентськими стипендіатами

Петро Порошенко підписав Указ № 161/2019 від 24 квітня 2019 року про призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях. Згідно цього документа, відзначено 95 юних спортсменів, які відзначились у турнірах з плавання, баскетболу, спортивного орієнтування, легкої атлетики, голболу, волейболу, бадмінтону тощо.

Детальніше...

 

Фотоконкурс «Рух заради здоров’я - 2019» підходить до завершення

До 29 квітня Тернопільський обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводитиме фотоконкурс «Рух заради здоров’я - 2019». Участь у ньому беруть роботи, де зображена ранкова зарядка, яку виконує група людей. Зокрема, як вихованці Збаразької школи-інтернату,зображені на фото. Головною метою фотоконкурсу є презентація ранкової зарядки як основного чинника формування сталої звички ведення здорового способу життя, стимулювання до занять фізичною культурою, сприяння фізичному розвитку і загартуванню організму, популяризація здорового способу життя.

Детальніше...

 

Свято дитячого спорту відбулось на Гусятинщині

Спартакіаду серед закладів середньої освіти Гусятинщини організували та провели відділ освіти, сім’ї молоді та спорту Гусятинської об’єднаної територіальної громади спільно з Гусятинським районним комунальним підприємством «ФСТ «Колос – спорт для всіх». Участь в змаганнях взяли збірні команди загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів та І-ІІ ступенів Гусятинської та Васильковецької ОТГ.

Детальніше...

 

Тернопільські метальники здобули у Кам’янці-Подільському дев’ять медалей

У Кам’янці-Подільському, що на Хмельниччині, відбулись Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Боднарчука. Успішно виступили на турнірі легкоатлети Тернопільщини: з десяти наших спортсменів, які брали у ньому участь, восьмеро вибороли призові місця, здобувши чотири золотих, три срібних і дві бронзових медалі.

Детальніше...

 

Зарядка в світлинах – триває фотоконкурс «Рух заради здоров’я - 2019»

Вже стало традицією, що однією із обов’язкових складових міських масових заходів, які проводить Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, є зарядка. Тому фотографію зарядки, яку виконують наймолодші учасники нещодавнього свята з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я, що відбулось на Театральному майдані Тернополя, вони і надіслали на фотоконкурс. Такий захід вже впродовж місяця проводить Тернопільський обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

У зборівських легкоатлетів – знову медалі в кросі

Чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного кросу провели у місті Буську (Львівська область). Тернопілля на цих змаганнях представляли вихованці Зборівської ДЮСШ. В результаті наші юні легкоатлети завоювали дві золотих та одну бронзову нагороди.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show