Спортсмени Кременецької СДЮСШОР завершили зимовий сезон із хорошими показниками

Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства відбувся у селищі Ворохта, що на Івано-Франківщині. Збірну Тернопільської області на цих змаганнях представляли спортсмени Кременецької СДЮСШОР зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства.

Чемпіонат України розпочався серед юнаків 1999 року народження і молодших зі стрибків на лижах з трампліну К-75 м. Перше місце тут здобув кременчанин Дмитро Мазурчук (ЗОШ №1). Серед юніорів також першим був його колега по команді Степан Пасічник (ЗОШ №3).

 

У командних змаганнях у цій віковій категорії команда у складі: Сухоменюк Роман, Малищик Сергій (ЗОШ №3), Мазурчук Дмитро, Пасічник Степан, теж посіла перше місце. В особистих змаганнях, виступаючи серед чоловіків, Степан Пасічник став срібним призером, а Віктор Пасічник здобув «бронзу».

У командних змаганнях серед дорослих на трампліні К-75 м, команда «Тер-1», у якій виступали Баланда Руслан (ЛДІФК), Климчук Андрій (ЛДІФК), Пасічник Степан та Пасічник Віктор (ЛДІФК) стала переможцем, а команда «Тер-2» у складі: Чава Василь (Кременецький педагогічний коледж), Вілівчук Олег (Кременецька педагогічна академія), Малищик Сергій (ЗОШ №3), Мазурчук Дмитро (ЗОШ №1), посіла третє місце.

На трампліні К-90 м у командних змаганнях спортсмени із команди «Тер-1» (Баланда Руслан, Пасічник Віктор, Климчук Андрій, Пасічник Степан) теж виступили найкраще, здобувши золоті нагороди. Золоту медаль у цьому виді серед юніорів в особистому заліку виборов Степан Пасічник. Серед чоловіків Андрій Климчук став другим, а Степан Пасічник завоював ще й «бронзу».

Як повідомив заступник директори школи Кременецької СДЮСШОР Василь Нікіфорук, такий результат дозволив Степанові виконати норматив Майстра спорту України зі стрибків на лижах з трампліну, і увесь тренерсько-педагогічний колектив школи вітає спортсмена та його батьків із цим важливим спортивним досягненням.

Наступний день турніру, за словами Василя Нікіфорука, розпочався зміною погодних умов, великим снігопадом, який додав клопоту всім у подальшому проведені змагань, які продовжились програмою для лижного двоборства.

Результати кременчан такі: Юнаки (трамплін К- 75 м, л/г 3 км) - Мазурчук Дмитро  - перше місце; Юніори (трамплін К-90 м, л/г 5 км) - Мазурчук Дмитро – перше місце, Малищик Сергій - друге місце, Сухоменюк Роман - третє місце; Чоловіки (Трамплін К-90 м, л/г 7,5 км) - Пасічник Віктор – перше місце, Баланда Руслан  - друге місце, Мазурчук Дмитро – третє місце і виконання нормативу Майстра спорту України з лижного двоборства. Відтак, як наголосив Василь Нікіфорук, колектив Кременецької СДЮСШОР зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства щиро вітає Дмитра з цим високим і почесним званням.

Щодо подальших результатів, то у командних змаганнях на трампліні К-90 м першими були спортсмени із команди «Тер-1» Баланда Руслан, Мазурчук Дмитро, Пасічник Віктор, а команда «Тер-3», у якій виступали Чава Василь, Малищик Сергій, Сухоменюк Роман, стала другою.

У командному спринті (Трамплін К-90 м, л/г 7,5 км) кременчани Баланда Руслан та Пасічник Віктор піднімались на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, Вілівчук Олег та Морозов Валерій здобули «срібло», а Малищик Сергій та Мазурчук Дмитро стали бронзовими призерами.

У ще одному виді - командний спринт, трамплін К-90 м, 7,5 км, результати такі: Пасічник Степан «Тер-5», Климчук Андрій «Тер-5» - 1 місце, Малищик Сергій «Тер-2», Мазурчук Дмитро «Тер-2» - 2 м, Баланда Руслан «Тер-1», Пасічник Віктор «Тер-1» - 3 місце.

Команду до змагань готували Петро Генюк, Микола Козлов, Олександр Точинський.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show