У Тернополі провели першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах

Цьогорічні традиційні змагання першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» присвячена Дню матері відбулися у парку «Національного відродження». Ці цікаві старти зібрали учасників різного віку - справжню команду прихильників здорового способу життя. Цьогоріч парк був насичений різноманітними торговими ятками, де ярмаркували різним крамом, а димок від вогню, де пеклося м’ясо, провокував до здорового спортивного азарту. Урочистий настрій відкриттів, інтрига нагород, подарунків спонукали до перемоги.

І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування, а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку. Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років та  35-річним і старшим, а також сімейним парам необхідно було віднайти контрольні пункти за вибором, для інших вікових груп - у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники, які більше віднайшли їх за коротший проміжок часу, і здобули почесні місця у турнірній таблиці.

У віковій групі 10-12 років серед дівчат переможцем стала Софія Осадко (учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №9), а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Злата Лясота (учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16) та Юлія Чижевська (учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №23).

Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Олег Гулик (учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16), а ІІ місце здобув Дмитро Перець (учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5) та Роман Сушко (учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5).

У віковій групі 13-14 років серед дівчат  переможцем стала Тетяна Куцик (учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №23), а відповідно ІІ і ІІІ місця посіли Валентина Паламарчук (учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №4) та Надія Клачинська (НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Кошулинський (учень Тернопільської ЗОШ І ІІІ ст. №23), а ІІ і  ІІІ місце здобули Назарій Заблодський (учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24) та Олександр Боєчко (НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

У віковій групі 15-16 років серед дівчат переможцем та призерами стали учениці Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 - Олександра Семеляк, яка першою перетнула фінішну стрічку, Катерина Рожко, яка стала другою, а ІІІ місце здобула Каріна Андрусик.

Серед юнаків у тій ж віковій групі місця на п’єдесталі пошани розподілились так: Святослав Крамар (НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Богдан Шкодзінський (Тернопільська  ЗОШ І-ІІІ ст. №13) та Андрій Клачинський (НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

У віковій групі 17-18 років серед дівчат  переможцем стала Тетяна Боляк (студентка Тернопільського Національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка), а ІІ місце здобула Христина Вар’ян (учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №25).

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Олег Клачинський (учень НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.), а ІІ і ІІІ місця посіли, відповідно, Антон Скренкович (студент Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя) та Андрій Бобик (учень Тернопільського вищого професійного училища).

У віковій групі 19-20 років серед чоловіків фінішну стрічку перетнув Роман Наджога (студент Тернопільського Національного економічного університету).

У віковій групі 21-34 років серед жінок  переможцем стала Юлія Радецька –вчитель навчально-виховного комплексу Великобірківської гімназії.

Серед чоловіків у тій ж віковій групі у трійці призерів Іван Заставний (студент  Тернопільського технічного університету ім. Івана Пулюя) – І місце, Олесь Баран (працівник Тернопільського центру туризму та екскурсій) – ІІ місце, та Денис Цветинович (інженер ПАТ «ТернопільГАЗ») – ІІІ місце.

У віковій групі 35 років і старші серед жінок переможцем стала Галина Фалінська (працівник  Тернопільського центру туризму), а ІІ і  ІІІ місце здобули Ірина Дячук та Олена Філенко.

Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» – діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку першими перетнули Василь Вовк (працівник Тернопільського центру туризму) та Юлія Бац (учениця Тернопільської  ЗОШ І-ІІІ ст. №15), ІІ місце здобули мати Тетяна Грухіна та донька Вікторія, учениця Тернопільська  ЗОШ І-ІІІ ст. №23, а ІІІ місце виборла мати Тетяна Єрмакова (викладач Тернопільського технічного коледжу) із шестирічним сином Леонідом.

Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванджура), та Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична).

Висловлюємо щиру подяку меценатам заходу – директору з маркетингу групи компанії ТзОВ «Карпатські мінеральні води» Еллі Цибулі і керівнику Ігору Костенко за подарунки, які були приємною несподіванкою та радістю для переможців та призерів змагань, - наголосив головний суддя змагань Роман Романишин.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю