У Тернополі відбулась першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах

Цьогорічні традиційні змагання першості області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячені Дню матері, відбулися у парку «Національного відродження», зібравши команду прихильників здорового способу життя різного віку, які люблять змагатись та мають справжню  жагу до перемоги.

Цьогоріч неспекотний весняний день з краплинами дощу не вплинув на урочистий настрій учасників, які бажали відкрити для себе щось нове, також існувала інтрига очікування  нагород – це все разом спонукало усіх, від мала до велика,  боротись за перемогу. І ось довгожданий момент старту настав, кожен учасник залишився один на один перед випробуванням, а саме,  пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку.

Молодшим учасникам, що змагались між собою у вікових групах 10-14 років, та 35 річним і старшим, а також сімейним парам, необхідно було віднайти контрольні пункти за вибором, для інших вікових груп потрібно було рухатись у заданому напрямку з поступовим зростанням номерів. Ті учасники, які віднайшли більше контрольних пунктів за коротший проміжок часу, і здобули почесні місця у турнірній таблиці.

У віковій групі 10-12 років серед дівчат переможцем стала Ольга Фероян, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Камінська  та Наталія Богун.

Серед хлопців у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Дмитро Перець, а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Собчак та Любомир Коваль.

У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Лілія Гринчишин, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Шкільняк та Інна Матвіїв.

Серед хлопців у тій ж віковій групі перемогу виборов Денис Пелехатий, а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Кіндзерський та Максим Глухань.

У віковій групі 15-16 років серед дівчат першою стала Тетяна Бас, а призерами  – Катерина Рожко та Тетяна Куцик.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Назарій Кошулинський а ІІ і ІІІ місце здобули Андрій Слота та Олександр Боєчко.

У віковій групі 17-18 років серед дівчат переможницею стала Анастасія Гончар, а призерами на ІІ і ІІІ місцях відповідно - Лінда Боєчко та Каріна Ленько.

У віковій групі 19-20 років серед дівчат фінішну стрічку першою переможно перетнула Оксана Токар.

У віковій групі 21-34 років серед жінок першою стала Юлія Радецька, а другу сходинку виборола Юлія Груніна.

Серед чоловіків у цій самій віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Роман Мороз, а ІІ і ІІІ місце здобули Михайло Онишків та Іван Заставний.

У віковій групі 35 років і старші серед жінок перемогу виборола Галина Фалінська, а ІІ і ІІІ місце здобули Алла Боровик та Олена Філенко.

Серед чоловіків у цій віковій групі фінішну стрічку переможно перетнув Андрій Легкий.

Окрема категорія спортсменів  – це «сімейні пари», тобто, батьки та діти віком до десяти  років. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнули сім’ї: Тетяна Грухіна та дочка Вікторія, ІІ місце здобули Тетяна Єрмакова із сином Леонідом.

Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванджура).

До нових зустрічей на туристичних стежках та спортивних змаганнях 2018 року, - запросив головний суддя змагань Роман Романишин.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show