Тернопільські веслувальники завоювали на регаті на Львівщині 21 медаль

У місті Добротворі Львівської області відбулись зональні змагання Командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат серед СДЮШОР-ДЮСШ з веслування на байдарках і каное. Збірна команда КДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради в складі 16 спортсменів завоювала 6 золотих, 12 срібних і 3 бронзових медалі. Відтак серед 26-ти команд західного регіону, які брали участь у цій регаті, збірна КДЮСШ зайняла сьоме місце, а восьмеро тернопільських спортсменів вибороли право участі у фінальних змаганнях Командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, що 25-28 липня пройдуть у місті Дніпрі. Команду готували тренери КДЮСШ Віталій Куземко, Валентина Кудрявцева, Ігор Ладика та Володимир Гикавий.

Щодо особистих результатів наших веслувальників, то у байдарці-двійці Сергій Баран та Андрій Білоус стали переможцями на дистанціях 500 м і 1000 метрів і, відповідно, здобули золоті нагороди (на фото справа).

Двічі срібною призеркою у байдарці-одиночці була Ірина Марцюк - на дистанціях 500 м та 200 м (на головному фото - Ірина на першій сходинці п'єдесталу) .

Юрій Слюсаревський, який виступав у каное-одиночці, виборов «срібло» на дистанції 1000 м і «бронзу» - на «п’ятсотметрівці».

У байдарці-одиночці Сергій Баран у став срібним призером на дистанції 500 м, а Андрій Білоус був третім на дистанції 1000 м.

Ще по дві медалі здобули тернопільські дівчата-веслувальниці, які виступали у байдарці-двійці. Так, на дистанції 1000 м Ірина Марцюк та Єлизавета Балик посіли перше місце, а Єлизавета Ліщина та Казмірчук Богдана стали другими. Відтак у їхньому доробку - «золото» і «срібло» (призерки - на фото зліва).

Також в останній день змагань поза програмою чемпіонату проводилися надзвичайно видовищні перегони в байдарках-четвірках на призи мера міста Добротвір, де розгорнулась досить запекла боротьба. Наш екіпаж в складі Андрій Білоус, Сергій Баран, Андрій Ділай та Максим Смерека на дистанції 500 метрів завоювали золоті медалі, обійшовши команду львів’ян та «четвірку» суперників із міста Волочиськ Хмельницької області (наші переможці  - на першій сходинці п'єдесталу).

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю