Підготовка української збірної до Європейського юнацького Олімпійського фестивалю триває

В Олімпійському домі урочисто відкрили екіпірувальний центр Олімпійської команди України на ХІI Європейський юнацький Олімпійський фестиваль (ЄЮОФ), який через тиждень стартує у голландському Утрехті.

Символічну стрічку перерізали шеф місії делегації на XII ЄЮОФ-2013 Анна Сорокіна, перший заступник міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко й генеральний директор ТОВ «Боско-Дніпро» Сергій Гаврик, - повідомляє офіційний Інтернет-сайт Національного Олімпійського комітету України.

 

Успіхів та перемог юним спортсменам побажала і Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Наталія Добринська.

Першими екіпірувальну форму примірили представники легкої атлетики, плавання та дзюдо, серед яких вже є чемпіони та призери юнацьких європейських першостей – Федір Панько, Богдан Ядов, Марта Єрмолаєва та Ілля Підвальний. Протягом цього тижня в екіпірувальному центрі «Боско» усі члени команди отримають високоякісну олімпійську форму.

Нагадаємо, що на найпрестижніших змаганнях Європи українська збірна буде представлена 60 спортсменами, які візьмуть участь у таких видах спорту: легка атлетика, велоспорт, спортивна гімнастика, дзюдо, плавання та теніс. Загалом на XII ЄЮОФ за нагороди боротимуться понад 3000 атлетів з 49 країн Європи віком від 13 до 18 років.

Тернопільщину  на цих престижних змаганнях представлятимуть Анастасія Ільницька та Ірина Сагайдак (спортивна гімнастика) і Тарас Шевчук (велоспорт).

Довідково:

Історія Європейського юнацького олімпійського фестивалю бере свій початок з 1990 року, коли за ініціативи президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге, який на той час очолював Європейські Олімпійські Комітети, було прийнято рішення про проведення один раз на два роки зимових та літніх фестивалів.

У різні роки участь у літніх ЄЮОФ брали: чотириразова Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова (Україна) та триразовий Олімпійський чемпіон Пітер Ван ден Хугенбанд (Нідерланди), Олімпійські чемпіонки з легкої атлетики Габріела Сабо (Румунія), Кароліна Клюфт (Швеція), з тенісу - Жюстін Енен-Арденн (Бельгія), бронзова призерка лондонської Олімпіади -2012 з легкої атлетики Єлизавета Бризгіна (Україна), чемпіон світу та Європи Георгій Зантарая (Україна) та багато інших.

На XI ЄЮОФ, що проходив у турецькому Трабзоні в 2011 році, наша збірна здобула 15 медалей – 8 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

Вперше українські олімпійці одягнули форму «Боско» на Олімпійські ігри в Пекіні у 2008 році. Саме з цього часу розпочалася плідна співпраця Національного олімпійського комітету України та відомого бренду одягу.

В рамках угоди, яка підписана до 2017 року, партнер НОК України «Боско» забезпечує високоякісною екіпіровкою делегації України на Олімпійських, Юнацьких Олімпійських іграх та Європейських юнацьких олімпійських фестивалях (літніх та зимових).

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show