Сайт Тюмень Проститутки.

У Тернополі провели змагання з пауерліфтингу

Відкритий чемпіонат Тернопільської області та відкрита першість КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок 1994-1998 р.н., юнаків та дівчат 1999-2008 р.н. відбулись у спортивному клубі «Олімп». У змаганнях, які тривали впродовж двох днів, взяли участь понад 50 спортсменів, як представляли обласну ДЮСШ з літніх видів спорту з Тернополя, Бучача, с.Озерної (Зборівського району), а також Львівської та Київської областей. Переможці та призери турніру нагороджені грамотами, медалями.

Команда Тернопільської школи-ліцею №6 здобула титул «Найбільш фізично підготовленої шкільної команди»

На Тернопільському міському стадіоні відбувся грандіозний ІІ етап міських спортивних змагань Всеукраїнського проекту «WOD TEST teen’s», у якому діти змагалися за звання «Найбільш фізично підготовленої шкільної команди». Участь у цих особливих стартах взяли представники 18 навчальних закладів міста. Програма складалася з двох комплексів, кожен з яких включав 8 функціональних вправ.

Детальніше...

Провели чергові ігри в рамках чемпіонату «Шкіряного м’яча»

Відбулись обласні фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дитячих команд 2003 року народження. Ігри пройшли на стадіоні села Мишковичі Тернопільського району. Першу сходинку п’єдесталу посіла команда ЗОШ №1 із міста Теребовля, срібними призерами стали представники Заліщицької гімназії, третє місце посіла команда НВК (Шумськ). Четвертими стали учні ЗОШ із смт. Козова.

«Спорт для всіх в парках і скверах» відвідав Заліщики

Спортивно-масові заходи в рамках «Спорт для всіх в парках і скверах» провели у Заліщиках, що на Тернопільщині. Відбулись вони за підтримки міської ради міста Заліщики, а організував їх проведення Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». На центральному майдані міста зібрались любителі фізичної культури і спорту, щоб цікаво, корисно для здоров’я та спілкуючись з однолітками провести свій вільний час. Адже на майдані відбувались змагання з вуличного баскетболу, флорболу та спортивні естафети. Глядачі гаряче вболівали за учасників та усіляко їх підтримували. Особливо зацікавили присутніх змагання з флорболу та „дворовий футбол” на майданчику ЮКА. Найменші із захопленням спостерігали за учасниками та навіть хотіли швидше підрости, щоб взяти участь у «дорослих» змаганнях.

Троє зборівських спортсменів стали переможцями першості Львівщини з легкої атлетики

В місті Стрий, що на Львівщині, відбулась першість Львівської області з легкої атлетики серед ДЮСШ. У цих змаганнях взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ під керівництвом тренера Володимира Небельського, і троє наших спортсменів здобули золоті нагороди. Так, перші місця вибороли: у бігу на дистанції 600 метрів - Уляна Рава, на дистанції 1000 метрів - Андріана Антонюк та Святослав Наконечний.

Борці з Тернопільщини стали призерами кадетського чемпіонату України

Тернополянка Аліна Сивак стала чемпіонкою чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів 2000-2001 років народження, який нещодавно відбувся у Чернівцях. Ще один тернополянин Володимир Рибін (на фото) здобув срібну нагороду у ваговій категорії до 58 кг. Також на другу сходинку п’єдесталу вийшов Олександр Михальський зі Збаража (вагова категорія до 76 кг). Бронзові нагороди на цих змаганнях здобули представники Тернопільської області тернополянин Василь Ільницький (вагова категорія до 54 кг - на фото) та Юрій Чорний з Теребовлі (вагова категорія до 76 кг).

Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький Гарт» зібрав в обласному центрі 250 школярів з всієї області

Традиційно в травні кожного року Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України організовує свято спорту для школярів із своєї області. Цьогоріч для участі у змаганнях обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» на Тернопільський міський стадіон з’їхались 250 юнаків та дівчат із 21 команди районів, територіальних громад та селищних рад Тернопільської області, - повідомляє офіційний Інтернет-сайт комітету.

Легкоатлети Василь Макух та Владислав Кравчук здобувають два «золота» чемпіонату України в Кропивницькому

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. і молодших, який проходить в Кропивницькому, відзначився наш спринтер з Шумщини - Василь Макух. Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, в бігу на 100 м, не залишивши жодних шансів своїм суперникам, зупинивши хронометр на позначці 10.72 сек, Василь встановив новий рекорд області серед юнаків до 18 років, який аж тридцять п’ять років тому був встановлений Юрієм Кравцем з Кременеччини - 10.76 сек.

Школярі Тернопільської спеціалізованої школи №29 - бронзові призери Чемпіонату України

В Києві завершився чемпіонат України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів («Шкільна волейбольна ліга»). Змагання проходили на базі спортивних споруд Міжнародної тенісної академії. В заході брали участь команди загальноосвітніх навчальних закладів – переможці обласних етапів змагань. Тернопільську область представляла команда Тернопільської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №29. Під керівництвом тренера-викладача Тернопільської КДЮСШ №1 Назарія Семотюка школярі здобули бронзові медалі чемпіонату! Поступились наші волейболісти командам Львівської та Донецької областей, які посіли, відповідно, перше та друге місця. Загалом у змаганнях у всіх вікових категоріях взяло участь більше 600 школярів.

Знайдено шляхи повноцінного відновлення біатлонної бази на Тернопільщині

В рамках робочого візиту на Тернопільщину Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова, за участі голови Тернопільської ОДА Степана Барни відбулася виїзна нарада щодо повноцінного відновлення роботи біатлонної бази у с.Підгороднє Тернопільської області. Як відомо, наразі об’єкт перебуває у вкрай занедбаному стані, що створює перепони для належної підготовки спортсменів, які захищають честь не лише Тернопільщини, але й усієї України, - повідомляє прес-служба ОДА.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю