Тернополянки Анастасія Меркушина і Олена Підгрушна здобули срібні нагороди чемпіонату світу з біатлону

Наші біатлоністки Анастасія Меркушина і Олена Підгрушна у складі збірної України вибороли друге місце у жіночій естафеті на чемпіонаті світу у Австрії. Гонка відбулася 17 лютого у Хохфільцені. Перші два етапи подолали Ірина Варвинець та Юлія Джима. А другу частину гонки успішно провели тернополянки. Третій етап пробігла наймолодша учасниця команди Анастасія Меркушина. А завершила гонку уже традиційно капітан команди – Олена Підгрушна.

Детальніше...

На Теребовлянщині провели турнір з настільного тенісу

Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти міської ради провели турнір з настільного тенісу за програмою І Спортивних ігор школярів Теребовлянської Об’єднаної Територіальної Громади. В змаганнях брали участь такі школи: Ласковецька, Острівець, Теребовлянська ЗОШ №2, Теребовлянська ЗОШ №1, Теребовлянська СШЛ.

У здобутку тернопільських атлетів три «бронзи» і «золото»

В манежі Сумського державного університету завершився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, на цих змаганнях проходив відбір на дві найближчі міжнародні матчеві зустрічі: 25 лютого у Мінську (Білорусь-Латвія-Литва-Польща-Туреччина-Україна-Франція-Естонія) та 13 травня у Луцьку (Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь). У надзвичайно напруженій та драматичній боротьбі серед штовхальників ядра відзначились на турнірі два спортсмени з Тернопілля - Іван Карюк та Олександр Шилівський.

Тернопільський борець греко-римського стилю Андрій Антонюк став чемпіоном України

В Харкові відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років. На цих змаганнях вихованець КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби», в даний час - учень ШВСМ, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Антонюк став чемпіоном України у ваговій категорії 80 кг. У фінальній сутичці наш земляк впевнено переміг чемпіона Кубка світу, бронзового призера чемпіонату Європи 2016 року серед дорослих до 23 років, спортсмена з міста Харкова Ярослава Фільчакова.

Представник тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь  - двічі срібний призер чемпіонату світу з біатлону та лижних гонок

135 представників із 25 країн світу є учасниками чемпіонату світу з біатлону та лижних гонок серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Такі змагання до 19 лютого триватимуть у німецькому місті Фінстерау. У складі збірної України виступає у перегонах і представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт», учень Тернопільської школи-колегіум імені Йосипа Сліпого Тарас Радь. Наш земляк уже завоював на цьогорічній світовій першості дві срібних медалі у біатлоні серед чоловіків у категорії сидячи.

В Гусятині відбулись змагання любителів «малої ракетки»

Неділя, 12 лютого, стала для любителів «малої ракетки» Гусятинського району, що на Тернопільщині,  омріяним днем, адже 35 спортсменів-любителів  стали учасниками  першості з настільного тенісу. За регламентом змагань переможці визначались, як  в особистих так і в командному заліках. Як повідомив директор ФСТ «Колос-спорт для всіх» Анотон Кузик, серед чоловіків не було рівних Михайлу Нападію з Копичинець, який зайняв найвищу сходинку п’єдесталу пошани, другим став  Іван Гайдук із села Суходіл, третє місце виборов Анатолій Тимков з Копичинець.

«Спортивна зима» завітала у Скалат

Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Спортивна зима» завітали до міста Скалат Підволочиського району, що на Тернопільщині. Спортивний зал ДНЗ «Скалатський професійний ліцей» гомонів багатьма голосами, адже тут зібрались дітки як молодшого, так і старшого шкільного віку, щоб змістовно та з користю для здоров’я провести свій вільний час, випробувати сили у різноманітних естафетах та розвагах. Цікаво, що спортивні змагання відбулись і для дорослих зі Старого Скалата, Скалата, Кривого, Магдалівки, Полупанівки, Колодіївки, Городниці, Поділля, Новосілки, Остап'є. Кожен міг позмагатись у гирьовому спорті, арм-спорті, настільному футболі, дартсі та імпровізованому боулінгу.

На Кубку України з легкої атлетики у тернополян  - два «золота» і «бронза»

Успішно виступили на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні, який пройшов в суботу, 11 лютого, у місті Києві, тернопільські атлети. Порадували наші стрибуни, - повідомляє Федерація легкої атлетики області. Так, подолавши позначку у 7.49 м в стрибках в довжину та у 14.92 м в потрійному стрибку, переможцями стали Сергій Крук (тренер Михайло Васірук) та Дмитро Чорнота (тренер Євген Кармелюк). В бігу на 1500 м з результатом 4.28,4 сек. третє місце виборола Наталія Стребкова (тренери І.П. Сташко та Олександр Степанюк). Усі троє представляють обласну ШВСМ.

На Теребовлянщині відбувся турнір з шахів та шашок

Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти Теребовлянської міської ради провели турнір з шахів та шашок за програмою І спортивних ігор школярів Теребовлянської об’єднаної територіальної громади. В змагання взяли участь такі школи: Ласковецька, Острівецька, Лошнівська, Теребовлянська ЗОШ №2, Теребовлянська ЗОШ №1.

Тернопільські легкоатлети здобули на Львівщині шість призових місць у спортивній ходьбі

Шестеро учнів-спортсменів Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту взяли участь у відкритому чемпіонаті Львівської області з легкої атлетики серед юніорів в приміщеннях, що  проходив у Львові. Виступали наші атлети у спортивній ходьбі. За словами їхнього тренера Віри Зозулі, ці змагання, особливо для дівчаток, які молодшого віку, мали б бути як контрольне тренування, однак тернополяни виступили досить успішно. Так, у спортивній ходьбі на 5 000 метрів друге та третє місця здобули Назар Савків та Назарій Шилівський. На дистанції 3 000 метрів у цій дисципліні Олександра Франків посіла друге місце, а Люба Губанова – третє. Як розповіла тренер, дуже добре проявила себе, покращивши результат, і Анастасія Коростіль, яка була на шостому місці.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю