У Тернополі проведуть обласний етап спортивно-масового заходу серед школярів «COOL Games»

Обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «COOL GAMES» стартує у Тернополі. Відбудуться ігри 25 січня, у суботу, у спортивному залі ТСШ №3. Початок змагань о 10 годині. «Тернопіль чекає на вас, щоб побачити, які ви сильні, спритні, сміливі, емоційні та непереможні. Стань частиною наймаштабнішого Всеукраїнського спортивного свята і, здобувши перемогу в одному із трьох вікових дивізіонів, отримай можливість представляти Тернопільщину в Києві на фіналі Ігор», - наголошують організатори дійства – обласне відділення Комітету з фізвиховання і спорту МОН України.

Детальніше...

Спортивні журналісти України визнали тернопільського біатлоніста Дмитра Підручного «Найкращим спортсменом 2019 року»

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний отримав звання «Найкращий спортсмен 2019 року» за версією Асоціації спортивних журналістів України. Вже 18-й сезон поспіль члени Асоціації підбивають підсумки спортивного року та визначають топ-десятку найсильніших спортсменів України, найкращого тренера та команду, а також найкращих спортивних журналістів країни, найкращі ЗМІ і спортивні відділи. Усім номінантам вручаються почесні грамоти та пам’ятні призи, - повідомляє офіційний Інтернет-сайт Асоціації.

Тернопільські легкоатлети на Відкритому чемпіонаті Івано-Франківської області завоювали одну золоту, дві срібні і дві бронзові нагороди

Вихованці Тернопільської ОДЮСШ і Зборівської ДЮСШ стали учасниками Відкритого чемпіонату Івано-Франківської області з легкої атлетики в приміщенні. Проходили змагання в манежі місцевого коледжу фізичного виховання і спорту. Перше місце у штовханні ядра серед дорослих спортсменів виборов Андрій Жук з результатом 10 метрів 88 сантиметрів.

Юні тернопільські борці греко-римського стилю привезли з Косова 13 медалей

В Косові (Івано-Франківська область) завершився XXVII традиційний Міжобласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений Різдвяним святам. Участь у змаганнях взяли понад 130 спортсменів з Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей та міста Києва. Наш край на турнірі представляли вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя.Тернопільські борці у своїх вікових та вагових категоріях загалом здобули на цих змаганнях 13 медалей.

«Срібло» і «золото» привезли юні тернопільські легкоатлети зі змагань у Львові

Юнаки та дівчата з восьми областей України взяли участь у Всеукраїнських легкоатлетичних змаганнях Відкрита першість Буської ДЮСШ, що відбулись у Львові. Змагались спортсмени у двох вікових групах – 2005-2006 р.н. та 2007-2008 р.н. З медалями повернулись із цього турніру представники обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Так, у спортивній ходьбі на дистанції 2 км брати Мартинюк Павло та Мартинюк Володимир здобули перше та друге місця, відповідно, - йдеться на сторінці школи у соцмережах.

Тернопільські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті Львівщини з жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова

Відкритий чемпіонат Львівської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова провели в місті Новояворівську на Львівщині. Найсильніші спортсмени Львівської, Тернопільської та Київської областей продемонстрували свою майстерність на помості місцевого фізкультурно-оздоровчого клубу «Старт». В змаганнях брали участь 159 спортсменів, які виборювали нагороди чемпіонату серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків, жінок та ветеранів. Тернопільщину представляли 27 атлетів в різних вікових групах з обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, СК «Олімп», СК «Побержим», СК «Текстильник».

Міжнародний футбольний турнір «Кубок сонця-5» у Тернополі виграла команда з Канади

Міжнародний футбольний турнір «Кубок сонця-5», який 16 січня відбувся в Тернополі, присвятили пам’яті видатного українського спортсмена, неодноразового чемпіона Світу з армрестлінгу, уродженця Кременця Андрія Пушкаря, який у 2018 році загинув в автомобільній аварії. Участь у іграх, які проходили на спормайданчиках 26 та 27 шкіл Тернополя, взяли 32 команди. Кожен матч тривав по 15 хвилин.Переможцем змагань стала команда з Канади FC «UKRAINE UNITED», друге місце посіла команда «Поділля» з Березовиці Тернопільського району, третіми стали футболісти з Нараїва Бережанського району, на четвертому місці команда «Поділля» (Васильків).

Представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь – срібний призер етапу Кубку світу з лижних перегонів та біатлону в командному спринті

Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону внесла суттєві зміни в турніру таблицю змагань етапу Кубку світу, що з 11 до 19 січня 2020 року тривав у німецькому Альтенбергу. Як повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України, в останній день змагань з біатлону українці в командному спринті змогли обігнати команду господарів, взявши золото і два срібла, та вибороти третє місце за кількістю золотих нагород та за загальною кількістю медалей. Відтак, у доробку національної збірної три золотих, дві срібних та дві бронзових медалі. Серед призерів і представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь, який разом з Василем Кравчуком завоював «срібло» в командному спринті серед чоловіків.

Представниця Тернопілля Юліанна Туницька - у ТОП-6 в командній естафеті змагань із санного спорту на ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх

В Санкт-Моріці (Швейцарія) саночники розіграли останній на ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських іграх комплект медалей - у командній естафеті. Україна була представлена в одномісних санях Юліаною Туницькою з Тернопілля (Кременець) і львів’янином Олегом-Романом Пилипівим, а також двомісним екіпажем у складі львів’янина Вадима Микиєвича та спортсмена з Кременця, який зараз навчається у Львові, Богдана Бабури. В результаті наша збірна зайняла високе шосте місце серед тринадцяти команд-учасниць.

Наші спортсмени завершили виступи у стрибках на лижах з трампліна на юнацькій Олімпіаді в Швейцарії

На ІІІ Юнацьких зимових Олімпійських Іграх, що завершуються в Швейцарії, медалі розіграли стрибуни на лижах з трампліна. Щодо виступів українських атлетів, то серед дівчат спортсменка з Кременця Віталіна Герасим'юк фінішувала на 27 місці, а слідом за нею у турнірній таблиці змагань була її колега по команді Тетяна Пилипчук. Серед юнаків у стрибках на лижах з трампліна Антон Корчук зайняв підсумкове 28 місце, а його земляк Юрій Янюк зупинився на 34 місці. До речі, обоє спортсменів з Івано-Франківщини. Золоту нагороду у цьому виді здобув австрієць Марко Вьєрготтер, «срібло» - словенець Марк Хафнар, «бронзу» виборов Давід Хаген з Австрії.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю