Затверджено норми витрат на проведення спортивних змагань

Наказ № 418-од від 19 грудня 2016 року «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів», виданий управлінням фізичної культури  та спорту Тернопільської ОДА, затверджено у головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільські області. Згідно цього документу, встановлено розрахунок грошової добової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників навчально-тренувальних зборів та змагань обласного та місцевого рівня. Ознайомитися з Наказом можна в розділі "Документи" (підрозділ «Обласна документація») нашого сайту.

Тернополянин Тарас Радь здобув бронзову нагороду етапу Кубка Світу з лижних гонок та біатлону

Представник тернопільського центру «Інваспорт» Тарас Радь став бронзовим призером етапу Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Такі змагання стартували 12 січня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, що у селі Яворів на Турківщині (Львівська область), та триватимуть до 20 січня. Серед учасників цьогорічного Кубка світу – 120 спортсменів із 18 країн. В класі «LW 10-12 Лижні гонки, коротка дистанція, чоловіки», на дистанції 5 км тернополянин Тарас Радь показав третій результат (18:50.8). Лідером на цій дистанції став Сін Ей Х’юн з Кореї з результатом 18:14.6. Другу сходинку посів ще один українець Максим Яровий (18:30.9).

Детальніше...

Затверджено накази про бюджетні програми для місцевих бюджетів у сфері молодіжної політики, фізичної культури та спорту

Як інформує Міністерство молоді та спорту України, відповідно до Стратегії розвитку системи управління державними фінансами, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 774, та з метою запровадження програмно-цільового методу в бюджетному процесі на місцевому рівні, Міністерством молоді та спорту затверджені накази: - від 23.11.2016 № 4393 "Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у сфері фізичної культури і спорту", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13 грудня 2016 року за № 1610/29740;

У Тернополі відбувся Різдвяний турнір з футзалу серед юнаків

Різдвяний турнір з футзалу серед юнаків 2007 р.н. і молодших впродовж двох днів тривав  у фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» в Тернополі. Як  повідомляє обласна Федерація футболу, у змаганнях брали участь шість команд: дві команди від КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» (м. Тернопіль),  «ДЮСШ» (м. Збараж), ФК «Львів» (м. Львів), «Буковина» (м. Чернівці), «Новатор» (м. Хмельницький).

Консолідований залік у спортсменів відмінено

З 1 січня 2017 набув чинності Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту № 4488 від 30.11.2016 року «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 14 березня 2006 року № 753». Відтак, згідно цього Наказу, припинено встановлення консолідованого заліку організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України (основний склад, кандидати) в разі переходу з однієї організації до іншої.

Юні тернопільські легкоатлети здобули у Львові 12 медалей

Досить успішно виступили юні тернопільські легкоатлети на Відкритому чемпіонаті Львівської області з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2000-2003 років народження. Такі змагання впродовж двох днів тривали у легкоатлетичному манежі у Львові. Тернополяни завоювали на цьому турнірі 12 медалей, вісім з яких - на рахунку вихованців освітянської обласної ДЮСШ. Як інформує Федерація легкої атлетики Тернопільської області, в бігу на 60 м не було рівних підопічним Михайла Васірука - Олександру Підліпчуку та Назару Флиснику. В фінальному забігу, подолавши дистанцію за 6.8 та 6.9 сек,  спортсмени вибороли перше та друге місця, а Руслана Муравська (на фото), подолавши планку на висоті 160 см, здобула перемогу в стрибках у висоту.

У Тернополі провели Різдвяний турнір з футзалу

Шість команд стали учасницями відкритого Різдвяного турніру з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н. Такі змагання відбулись у Тернополі, у фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту». Ігри проходили за круговою системою — два тайми по 15 хвилин. Ігри проходили в напруженій та цікавій боротьбі, - повідомляє Тернопільська обласна Федерація футболу. Переможцем змагань, набравши 13 очок, стала команда ДЮСШ з міста Збаража (на фото). На другому місці із 10 очками команда ДЮСШ-1 (2008 р.н. ), місто Тернопіль. Третю сходинку п’єдесталу, здобувши 9 очок, посіла команда ДЮФК (Еліта), місто Бучач.

Наталя та Іван Стребкови привезли з Києва «золото» і «срібло»

ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти» провели у Києві. З черговими здобутками повернулись із цього турніру тернопільські легкоатлети Наталя та Іван Стребкови. Як повідомив тренер спортсменів Олександр Степанюк, в бігу на 1500 м Іван Стребков став переможцем змагань з результатом 3 хв 54,10 сек, а Наталія Стребкова на цій дистанції здобула срібну нагороду з результатом 4 хв 28,13 сек. «Результат Наталії Стребкової є її особистим досягненням та новим рекордом області серед дорослих та молоді до 23 років», - наголосив тренер. Спортсмени представляють ШВСМ та ФСТ «Динамо», тренери Ігор Сташко, Олександр Степанюк.

В Теребовлі з нагоди Різдвяних свят відбулись змагання з міні-футболу

Щорічний турнір з міні-футболу серед дітей 2003 року народження і молодших, присвячений Різдвяним святам, завершився у Теребовлі. Захід організований Теребовлянським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Теребовлянською ДЮСШ. Як повідомив директор Теребовлянського РЦФЗН «Спорт для всіх» Ярослав Королюк, участь у турнірі взяло чотири команди. В результаті напруженої боротьби за перемогу, місця розподілились таким чином: 1 місце – ФК Теребовля; 2 місце – «Динамо» (м. Теребовля); 3 місце – «Юніор» (м. Теребовля). Команда-переможець та команди-призери нагороджені грамотами та цінними призами Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На Зборівщині «Спортивну зиму» відкрили тенісним турніром у Залізцях

У селі Залізці Зборівського району селищний комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував відкритий Новорічний турнір з настільного тенісу серед учнівської молоді в рамках проведення Всеукраїнських спортивно-масових заходів «Спортивна зима». Як розповів директор центру Богдан Омельчук, 3 січня спортивний зал Залозецької СЗОШ I-III ст. заполонили учасники змагань та вболівальники цього чудового та доступного для дорослих та дітей виду спорту, де відбувався відкритий новорічний турнір з настільного тенісу.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю