Сайт Тюмень Проститутки.

Юні футболісти Тернопілля змагаються за право виходу у фінал «Шкіряного м’яча»

На Тернопіллі тривають змагання з футболу «Шкіряний м’яч». Участь у турнірі беруть команди трьох вікових груп: U-11(2006 р.н.), U-12 (2005 р.н.) та U-13 (2004 р.н.). Зональні змагання, згідно таблиці ігор, серед команд  2004 року народження проведуть 27 квітня: у І зоні ігри пройдуть у місті Козова, у ІІ зоні – в Підволочиську, у ІІІ зоні – в Шумську, в ІV зоні – в смт Гусятин. Зональні змагання серед команд 2006 року народження відбудуться 28 квітня. У І зоні ігри пройдуть у місті Бережани, у ІІ зоні – в селищі Дружба Теребовлянського району, у ІІІ зоні – в Кременці , і в ІV зоні – у місті Монастириську.

 

Тернопільські метальники вдало виступили на всеукраїнському турнірі у Мукачево

Всеукраїнський турнір з метань серед дорослих, юніорів, юнаків пам’яті заслужених тренерів України З.Синицького, О.Канакі, М.Виставкіна завершився у місті Мукачево. Ці змагання стали етапом підготовки до чемпіонату України, який незабаром відбудеться в Кропивницькому і де пройде відбір найсильніших атлетів для участі у Міжнародній матчевій зустрічі серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина, що в травні проведуть у Стамбулі (Туреччина). Честь Тернопільщини на турнірі у Мукачево захищали спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Олександр Шилівський і Вікторія Ніконенко та Іван Карюк (на фото) із ШВСМ під керівництвом тренера-викладача обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Івана Панасюка.

Детальніше...

 

Армрестлери Тернопільського «Інваспорту» здобули на чемпіонаті України п’ять медалей

У Харкові, в СК «Локомотив», проходив Чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Від Тернопільського центру «Інваспорт» змагалось 9 спортсменів. Наші земляки здобули на цих змаганнях одну золоту, дві срібних та дві бронзових медалі. Так, серед спортсменів з УОРА в класі ARM 2 у ваговій категорії 90 кг Володимир Гродзік (1983 р.н.) на праву руку завоював золоту нагороду, а на ліву – став четвертим. Тренер атлета Іван Салук. Серед спортсменів з вадами зору в класі ARM 3 у ваговій категорії 70 кг Микола Забіла (1974 р.н.) виборов бронзову нагороду на ліву руку, Сергій Юрійчук (1977 р.н.) – па праву руку. У ваговій категорії 90 кг Микола Феш (1981 р.н.) здобу дві срібні медалі – у змаганнях на ліву руку та на праву руку. Тренер спортсменів Олег Юзчишин.

 

На Теребовлянщині відбулась першість з футболу серед школярів

Першість з футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІ ступенів за програмою І спортивних ігор Теребовлянщини провели Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти Теребовлянської міської ради. У змаганнях брали участь 6 команд, які представляли такі населені пункти, як Кровинка, Мшанець, Плебанівка, Долина, Підгайчики, Романівка.

Детальніше...

 

У легкоатлетичному кросі змагались студенти тернопільських університетів

На старт дистанцій з легкоатлетичного кросу, що відбувся в рамках Відкритої Універсіади міста Тернополя, вийшли студенти із чотирьох команд вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а. Тернопільської області.В складі команд на дистанції 2000 м серед дівчат та 3000 м серед чоловіків були 42 учасника, - повідомляє офіційний Інтернет-сайт обласного відділення КФВС МОНУ.

Детальніше...

 

У Тернополі відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

Впродовж двох днів, 22 та 23 квітня, у Терноплі триватиме чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Таких захід у нашому місті проведуть вперше. Очікується, що участь у змаганнях візьмуть 620 спортсменів з 23 областей, навіть із Донеччини та Луганщини. Чемпіонат проходитиме у таких вікових категоріях: молодші діти – 10-11 років, старші діти – 12-13 років, юнаки – 14-15 років, юніори – 16-17 років, молодь – 18-21 рік.

Детальніше...

 

Голова ОДА Степан Барна: «Перемога Марії Хлян - це здобуток всієї Тернопільщини»

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 20 квітня зустрівся з майстром спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, срібною призеркою Чемпіонату Європи з важкої атлетики Марією Хлян, - повідомляє прес-служба ОДА. «Срібло» на Чемпіонаті Європи - це здобуток всієї Тернопільщини. Мені дуже приємно, що жителям нашого краю вдається досягнути таких вершин. Вірю в те, що в нашій області буде ще багато чемпіонів такого рівня», - наголосив Степан Барна.

Детальніше...

 

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» крокує Тернопільщиною

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» проводиться до 30 квітня проводитиметься в населених пунктах України. Проходить захід і у великих та малих містечках Тернопільщини. Головною метою заходу є покращання умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення. Так, у нашому місті відбувається прибирання у загальноосвітніх та спортивних школах, майданчиках за місцем проживання населення. Зокрема, учні спортивних шкіл разом з тренерами проводять впорядкування територій та місць, де тренуються.

Детальніше...

 

Переможці в легкоатлетичному кросі серед коледжів навчаються в Гусятинському коледжі ТНТУ імені І.Пулюя

Змагання з легкоатлетичного кросу в рамках Спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області у 2016-2017 н.р. зібрали 56 учасників із семи коледжів області. Юнаки долали дистанції у 1000 м та 2 000 м, а дівчата – 1000 м, – повідомляє офіційний Інтернет-сайт Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ. З напруженням та емоційно за бігом своїх вихованців спостерігали представники команд та вболівальники. Чималу підготовку пройшли студенти в своїх навчальних закладах, щоби показати хороший результат та довести, що саме вони є найшвидшими в Тернопільській області.

Детальніше...

 

В Івано-Франківську провели чемпіонат України з шахів серед спортсменів з вадами зору

В місті Івано-Франківську на турбазі «Прикарпаття» проходив чемпіонат України з шахів серед спортсменів з вадами зору. Участь у заході взяли представники міст Київ, Одеса, Чернігів, Донецьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Дніпро, Вінниця,Тернопіль, Херсон, Черкаси, Харків, Івано-Франківськ та Закарпаття. Загалом у турнірі змагалося 26 чоловіків та 14 жінок. Від Тернопільського центру «Інваспорт» виступав КМС Володимир Мельник (1988 р.н.), де посів в турнірній таблиці 12 місце серед чоловіків. А загалом чемпіоном України став Володимир Колпаков (КМС, м. Львів), який набрав 7 очок із 9 можливих, на другому місці Іван Яцишин (МС, м. Львів) - 6,5 із 9 можливих, третє місце посів Тука Олег (ММ КМС, м.Чернігів) - 6,5 із 9 можливих.

 
Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
Сайт Тюмень Проститутки.