Визначено найкращих юних спортсменів в номінації «Олімпійська надія Тернопільщини 2021 року»

На завершення кожного року традиційним є підбиття підсумків здобутих перемог та досягнень. Так і на засіданні виконавчого комітету місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області було визначено імена тих юнаків та дівчат, хто завдяки своїм спортивним здобуткам отримав право увійти до номінації «Олімпійська надія Тернопільщини 2021 року». Цього року таких юних олімпійців було дванадцятеро. Цих спортсменів нагороджено іменними стипендіями та олімпійськими подарунками від регіонального осередку НОК України в Тернопільській області.

Детальніше...

 

У Тернополі змагались юні шанувальники вільної боротьби

За підсумками цього року у Тернополі пройшла Відкрита першість Спортивного клубу ім.Богдана Сцібайла «Галичина-Тернопіль-Sport» («ГалТер’S») з вільної боротьби, присвячена Різдвяно-новорічним святам. У змаганнях взяли участь юнаки 2009-2015 років народження з Борщева, Скали-Подільської та Тернополя.

Детальніше...

 

Відкрита першість ДЮСШІ «Інваспорт» з боротьби відбулась у Теребовлі

В Теребовлі відбулась відкрита першість ДЮСШІ «Інваспорт» з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху. Поєдинки відбувались в залі боротьби Теребовлянського навчально реабілітаційного центр. Учасниками змагань стало близько 16 юних борців.

Детальніше...

 

У ТОДЮСШ з літніх видів спорту відбувся чемпіонат школи з важкої атлетики

Чемпіонат з важкої атлетики серед усіх вікових груп, приурочений Дню Святого Миколая, провели у Тернопільській ОДЮСШ з літніх видів спорту. Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками. Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі з важкої атлетики Надія Глинська, Іванна Ткачик, Степан Онищук, Роман Бутрин.

Детальніше...

 

Дзюдоїстки Марія Бала та Софія Волянюк здобули нові високі спортивні звання

Представниці Тернопільського «Інваспорту» дзюдоїстки Марія Бала та Софія Волянюк напередодні Нового року отримали нові спортивні звання. Так, наказом Міністерства молоді та спорту України від 16.12.2021 № 4857 звання «Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо» присвоєно бронзовій призерці чемпіонату світу з дзюдо 2021 року, чемпіонці в командному та срібній призерці в особистому заліках XXIII літніх Дефлімпійських ігор Марії Петрівні Бала.

Детальніше...

 

Тернопільські легкоатлети привезли зі Львова шість нагород

У легкоатлетичному манежі Львівського державного університету фізичної культури відбулися 51-ші традиційні Всеукраїнські змагання «Новорічний день стрибуна». Участь у них взяли і легкоатлети міста Тернополя. Так, змаганнях з потрійного стрибка Ігор Танасійчук (ОДЮСШ) виборов друге місце, у стрибках у висоту Олександр Хома став третім, а Загалюк Денис (ОДЮСШ) - п’ятим. Спортсмени також представляють факультет фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер Михайло Васірук.

Детальніше...

 

Тернопільські лижники розпочали сезон змагань із чотирьох медалей

Вдало розпочали сезон вихованці Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту. Виступаючи на Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок серед юнаків та дівчат, що відбулись на НСБ «Тисовець» Львівської області, тернопільським спортсменам вдалося здобути чотири нагороди, з яких дві срібних і дві бронзових.

Детальніше...

 

Представник тернопільського «Інваспорту» Богдан Котляр здобув три бронзових медалі на чемпіонаті України з плавання

У місті Кам’янське (Дніпропетровська область), у басейні «МІКомп», завершився чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Тернопільський центр «Інваспорт» та ДЮСШІ представляли на цих змаганнях двоє спортсменів - кандидат у майстри спорту Богдан Котляр та першокурсник факультету іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка Сергій Ткачук.

Детальніше...

 

На підсумковому засіданні обласної Федерації легкої атлетики було названо імена кращих спортсменів та тренерів 2021 року

За рік, що минає, легкоатлети Тернопільської області здобули 44 медалі, з яких 15 золотих, 14 срібних та 15 бронзових, взяли участь у 25-ти чемпіонатах України. Спортивну честь області на цих турнірах захищали 52 спортсмени, серед яких восьмеро виступали серед дорослих та молоді, 7 – серед юніорів, 13 – серед старших юнаків, 24 – серед молодших юнаків. Троє тернополян – Наталя і Іван Стребкови та Олександр Шилівський – були членами національної збірної України, четверо наших атлетів входили до кандидатського складу команди – Христина Стефанишина, Тетяна Когут, Ігор Висоцький, Віктор Гнатів. До резерву збірної були зараховані Сулило Дмитро та Танасійчук Ігор. Двом спортсменам присвоєно звання кандидата в майстри спорту України – Тетяні Когут та Денису Загалюку.

Детальніше...

 

Тернопільські спортсмени здобули золото чемпіонату України з біатлону у трьох дисциплінах

Чемпіонат України з біатлону серед юнаків і дівчат до 18 років завершився у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що в селі Сянки Львівської області. Вдало виступили на цих змаганнях тернопільські біатлоністи. Так, серед юнаків старшої вікової групи Назарій Парадовський із Шумщини став чемпіоном України в короткій індивідуальній гонці з чотирма вогневими рубежами, допустивши лише три промахи із двадцяти пострілів (тренери Назарій Бурик, Василь Кирилюк).

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show