Стартували ХХІІІ Сільські спортивні ігри Шумщини (фото)

26 травня стартували ХХІІІ Сільські спортивні ігри Шумщини. Участь у відкритті турніру взяла заступник голови райдержадміністрації Світлана Демчук, яка побажала учасникам змагань спортивних успіхів та звершень.

Детальніше...

 

Медики області пропаганду спорту і здорового способу життя здійснювали власним прикладом (фото)

У неділю, 26 травня, на центральному стадіоні м. Тернополя стартувала V Спартакіада серед працівників охорони здоров’я Тернопільської області. Організаторами заходу, який проводився вже вп’яте, виступили департамент охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, управління у справах молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України, обласна організація ФСТ «Спартак».

Зі словами привітань перед учасниками Спартакіади виступили директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Руслан Мостовий, голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Володимир Гикавий та голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Володимир Кузів.

Детальніше...

 

Переможцями «Козацького гарту» стали школярі із Залізців (фото)

На Тернопільському міському стадіоні відбувся обласний фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів України «Нащадки козацької слави». Такий захід проводиться вже восьмий рік поспіль з метою формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я учнівської молоді та поліпшення національно-патріотичного виховання учнів, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу. Організаторами дійства виступили головне управління освіти і науки облдержадміністрації та обласне відділення з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

За словами начальника відділу фізичного виховання і спорту Олександра Володимировича Бірюкова, фестиваль «Нащадки козацької слави» – не звичайні змагання, адже, окрім спортивних випробувань він включає інтелектуальний конкурс, що перевіряє знання школярів з історії українського козацтва.

Детальніше...

 

Відбувся обласний чемпіонат з легкої атлетики серед інвалідів та другий етап спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів (фото)

Завершився обласний чемпіонат з легкої атлетики серед інвалідів та другий етап спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів. Проходив захід на Тернопільському міському стадіоні. У спартакіаді взяли участь діти 1996-2002 років народження. Змагались вони у таких видах програми: біг на дистанції 60 м, стрибок у довжину з розбігу та метання ядра.

Дорослі спортсмени, які виступали в рамках чемпіонату області, помірялися силами у таких видах: біг на 100 м, стрибок у довжину з розбігу, метання ядра, біг на 400 м для жінок та біг на 800 м для чоловіків.

Детальніше...

 

У Збаражі проходив Відкритий чемпіонат Тернопільської області з вільної боротьби

25-26 травня у Збаражі проходив Відкритий чемпіонат Тернопільської області з вільної боротьби та Десятий ювілейний міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка. Відбувались змагання на базі ЗОШ №2 ім. І.Франка.

На ці престижні змагання прибули кращі борці України – з Києва, Сум, Одеси, Житомира, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Тернополя та інших міст, а також представники Німеччини, Росії, Польщі. Виступали спортсмени у шести вікових категоріях: 2002-2004 р.н., 2001-2003 р.н., 1999-2001 р.н., 1998-1999 р.н., 1996-1998 р.н., 1997-1999 р.н.

Детальніше...

 

У тернопільських легкоатлетів - золота і срібна медалі!

З 20 по 22 травня 2013 року на ДОНЦ «Конча Заспа» міста Києва проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Участь у змаганнях брали вихованці Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Так, штовхнувши ядро вагою 7,260 на 19.36 м, Андрій Бородкін виборов перше місце серед дорослих.

В змаганнях серед молоді, пославши диск на відмітку 56 м 66 см, Іван Панасюк (на фото) піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани Кубка України.

Непоганий результат в Євгена Мисливчука. З результатом 54 м 70 см спортсмен посів 4 місце в метанні молота.

 

В настільному тенісі тернопільські зв’язківці та радійники були кращими серед своїх колег

У спортивному залі ЗСШ №19 міста Тернополя відбувся ІІ етап змагань з настільного тенісу серед працівників філій та підприємств Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. Цей турнір був відбірковим серед команд філій Західної зони Концерну РРТ. Участь у ньому взяли 18 тенісистів-аматорів із Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Спортсмени змагались за нагороди та шість путівок для участі в фіналі, який в листопаді пройде у Києві з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Детальніше...

 

Тернопіль зібрав важкоатлетів з усієї України на Чемпіонат зі станової тяги (фото)

Більше 150 спортсменів із Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської, Харківської, Донецької, Закарпатської, Луганської, Полтавської, Чернівецької, Хмельницької, Рівненської, Сумської, Вінницької областей стали учасниками чемпіонат України з пауерліфтингу (станова тяга), який  відбувся у Тернополі. Проходили змагання у спортивному залі ЗОШ №23.

Детальніше...

 

На Тернопільщині триває підготовка до Спартакіади державних службовців

Голова Борщівської районної державної адміністрації Ярослав Верхола провів робочу нараду спільно із заступником Олександрою Манюк, головою районної ради Ярославом Роздольським, міським головою Іваном Башняком, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та промислових підприємств ТОВ «Борщівський сирзавод» Ігорем Надворним, Борщівський МПДДП «Укрспирт» Романом Герегою. Метою виїзду було координування робіт з належної підготовки та проведення на базі комплексу пансіонату з оздоровлення «Лісова пісня» обласної Спартакіади державних службовців.

Детальніше...

 

Учасницями Чемпіонату області зі спортивної аеробіки стало 22 команди (фото)

В актовому залі ТНЕУ відбувся Чемпіонат області зі спортивної аеробіки. Такий захід проводився у Тернополі другий рік поспіль, і переможці представлятимуть область на змаганнях за Кубок України, що запланований на грудень цього року. Участь у чемпіонаті взяли команди-фіналісти чемпіонатів серед вищих навчальних закладів (ТНЕУ, ТНПУ ім. В.Гнатюка), загальноосвітніх шкіл м.Тернополя (ЗОШ №7, №14, №16, №23 та ТСШ№3), а також команда-гість із м.Бережани (Бережанський агротехнічний інститут). Змагання розпочалися із урочистого відкриття та представлення команд, адже цього року їх було двадцять дві. Команди боролися за першість у таких видах програми: степ-аеробіка (8 команд), фанк-аеробіка (5 команд), аероденс (6 команд дорослих та 5 команд школярів) та змагання у парах.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show