Юні тернопільські кікбоксери були найкращими

Відкрита Першість КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з кікбоксингу (ІСКА) серед дітей, юнаків, юніорів та молодів впродовж двох днів тривала у Тернополі. Відбувались поєдинки у приміщенні спортивно-оздоровчого клубу «Тернопіль» (РИНГ). Під час змагань проводився відбір спортсменів в склад збірної команди області для участі в Чемпіонаті України з кікбоксингу (ІСКА), який пройде в місті Чернігів, - повідомив головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Сергій Колесник.

Детальніше...

 

Спортсмен з Тернопілля Віталій Гребенюк найкращий серед українців у лижному двоборстві на юніорському чемпіонаті світу

На юніорському чемпіонаті світу з лижних видів спорту, що триває в німецькому Обервізенталь медалі розіграли двоборці. Найкращим результатом для української команди на цьому лижному святі молодих спортсменів відзначився кременчанин Віталій Гребенюк, фінішувавши на 33 місці. Інші представники Тернопілля в українській збірній показали такі результати: Олександр Шумбарець зайняв 34 місце, Андрій Пилипчук 46-й, Іван Пилипчук - 50 місце серед 53 учасників, - пише «Skijumping. UA».

Детальніше...

 

Волейболістки Тернопільського «Інваспорту» - срібні призерки молодіжного чемпіонату України

 

У Києві завершився молодіжний чемпіонат України з волейболу серед спортсменів із порушенням слуху.Ссеред жінок віком до 21-го року успішно виступили вихованки Тернопільського Центру «Інваспорту» і ДЮСШ «Інваспорт». Наша команда в складі Марії Михальчук, Софії Яцькової, Вікторії-Вероніки Чубатої, Вікторії Антонюк, Вікторії Дробної, Софії Прийдун та Анастасії Смакоуз виборола друге місце. Поступилися наші землячки лише волейболісткам із Закарпатської області. А спортсменки з Кіровоградської області посіли третє місце. Загалом участь у цих змаганнях взяло вісім команд.

Детальніше...

 

Тернопільські біатлоністи-юніори привезли два «срібла» естафетних гонок із чемпіонату України на Львівщині

Два естафетних срібла здобули тернопільські спортсмени на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів та юніорок. Такі змагання 20-29 лютого відбувались у селі Яворів Львівської області, на базі західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ. Програма змагань включала спринт, гонку переслідування, індивідуальну гонку, змішану естафету, мас-старт та естафету. Представники збірної області області двічі підймались на подіум у цих змаганнях, і обидва рази отримували срібні нагороди.

Детальніше...

 

Переможцем чемпіонату області з футзалу серед юнаків U-13 стала команда Тернопільської ДЮСШ

Запеклі баталії точились на майданчиках під час фінальних ігор чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н. Відбувались змагання в Тернополі, на базі ЗОШ № 26 та ЗОШ № 27. Як повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини, спочатку команди грали груповий етап, за його результатами сформувались стикові пари.

Детальніше...

 

Тернопільський «Інваспорт» провів змагання з плавання серед наймолодших спортсменів

У Тернополі в басейні КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського відбулися змагання з плавання за програмою обласної XXVII Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Тернопільської області, як ІІ етап XXVII Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», присвяченої 29-ій річниці Незалежності України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху та вадами розумового та фізичного розвитку. Змагання проходили серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: старша – 2005-2006 роки народження, молодша – 2007-2009 роки народження. Змагалися за нагороди діти з інвалідністю з КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського, Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю.

Детальніше...

 

Понад двісті спортсменів виборювали медалі Зимового чемпіонату області з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків

У спортивному манежі Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся Зимовий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2005 р.н. і молодших. Учасниками змагань стало понад двісті спортсменів із 15 команд області, які змагались в трьох вікових групах - 2005-2006, 2007-2008 років народження та 2009 р.н. і молодші.ПРограма змагань включала біг на дистанція 50 м та 600 м, стрибок у довжину, стрибок у висоту, штовхання ядра та метання списа.

Детальніше...

 

У Тернополі змагались юні борці греко-римського стилю

Відбувся чемпіонат міста Тернополя з греко-римської боротьби серед молодших школярів 2008-2009 років народження. Проходили змагання на базі Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби. Юні спортсмени змагалися у десяти вагових категоріях.

Детальніше...

 

Борці Тернопільського «Інваспорту» Роман Лис та Андрій Думин привезли дві «бронзи» з Миколаєва

Впродовж трьох днів у Миколаєві, на базі МОК КДЮСШ № 1, тривав чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з порушенням слуху. Учасниками змагань стали близько 65 спортсменів з Миколаївської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Сумської, Тернопільської та інших областей України. Тернопільські спортсмени, які представляли Тернопільський центр та ДЮСШІ «Інваспорт», і здобули на турнірі дві бронзові нагороди.

Детальніше...

 

Тернополяни Дмитро Патиковський та Ілля Мисенко вибороли «золото» і «срібло» на чемпіонаті України з універсального бою серед юнаків

Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків 10-11 та 12-13 років з відбором до чемпіонату Світу, завершився в Умані. Для участі у турнірі на Черкащину приїхало понад двісті спортсменів із 15-ти регіонів України. Учасниками змагань і двоє юних борців з Тернопілля - Дмитро Патиковський (молодший) та Ілля Мисенко – вихованці тренерів Дмитра Патиковського, Івана Лозинського та Володимира Ізанського. «Наші «ведмежата», який виступали у віковій групі 10-11 років, досягли суттєвих результатів», - повідомляють наставники.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show