Визначено переможців Чемпіонату обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги

20 квітня завершився Чемпіонат обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 1995-97 років народження. Ігри, участь у яких взяли команди восьми ДЮСШ, тривали з листопада 2012 року.

В результаті, перемогу здобула команда Збаразької ДЮСШ. Готував команду Ігор Сисак.

Друге місце у волейболістів із Чортківської ДЮСШ  - вихованці Андрія Прокопіва.

Третій результат показали волейболісти Бережанської ДЮСШ (тренер Ігор Чорний).

 

Найспортивнішою в області визнано сім’ю зі Зборівщини

В минулі вихідні Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», приурочений Року дитячої творчості. Участь у дійстві взяли представники Зборівського, Тернопільського, Чортківського, Теребовлянського, Шумського районів та міста Тернополя.

Сімейні команди у складі мама, тато і дитина віком 8-10 років виступали у п’яти захоплюючих естафетах: «Мисливство», «Естафета з дощечками», «Смуга перешкод», «Єралаш» та «Флорбол».

Детальніше...

 

В Чернівцях відбувся Чемпіонат України з маунтенбайку

7 спортсменок – представниць Тернопільської області – стали учасницями Чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайку, який завершився в Чернівцях.

В дисципліні «кросс-кантрі» серед жінок перше місце здобула майстер спорту України Ірина Слободян, а її колега по команді Юлія Салманова стала п’ятою. Серед юніорок тернополянки завоювали увесь комплект нагород: 1 місце – майстер спорту Анастасія Года, 2 місце – майстер спорту Ілона Мацієвська, 3 місце – Оксана Звір та 4 місце – Надія Римар.

В дисципліні «паралельний слалом» серед жінок Ірина Слободян була третьою, а Юлія Салманова – четвертою. А серед юніорок на п’єдесталі пошани знову були лише тернополянки: Ілона Мацієвська, Анастасія Года, Оксана Звір та четвертий результат – Надія Римар. Серед дівчат в обох дисциплінах Оксана Павук стала п’ятою. Тренують спортсменок заслужений тренер України Сніжок Б.М., Мельник В.М., Поспеєв К., Слободян О.Й.

 

Розпочинаються зональні змагання «Олімпійського лелеченя»

Зональні змагання спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелечення» проходитимуть цього тижня в області. Так, 23 квітня на центральному стадіоні Борщева зустрічатимуться команди Бучацького, Заліщицького, Борщівського та Монастириського районів. Початок об 11 годині.

24 квітня також з 11-тої відбуватимуться змагання на центральному стадіоні Шумська, де виступатимуть Кременецький, Ланівецький, Шумський, Збаразький  райони.

Детальніше...

 

Юні тернополяни малюнками на асфальті доводили, що спорт – це модно

«Життя – це спорт», «Рух – це здоров’я», «Спорт – це важливо», «Я обираю спорт», «Я люблю фігурне катання», «Я люблю віндсерфінг», «Спорт для всіх», «У футбол грає вся планета», «Ми любимо спорт». Саме такі підписи під дитячими малюнками на асфальті могли побачити тернополяни, які в неділю, 21 квітня, прийшли на Театральний майдан.

Детальніше...

 

«Рух заради здоров’я» зібрав тернопільських шанувальників спорту

Спортивно-масові заходи під гаслом «Рух заради здоров’я» впродовж дня в неділю, 21 квітня, відбувались на Театральному майдані. Розпочалося це свято спорту з 11-тої години показовими виступами з велотріалу, але основні події розгорнулися з 14-тої. Саме в цей час весь на всьому майдані завирували спортивні баталії.

Детальніше...

 

Працівники обласного управління з питань фізичної культури та спорту плідною працею долучилися до Дня Довкілля

Двадцять столітрових мішків сміття було зібрано на спортивному майданчику, що знаходиться у дворі будинків № 18 і 20 на вулиці Руській у Тернополі. Прибирали цей майданчик в рамках Дня Довкілля працівники обласного управління з питань фізичної культури та спорту спільно з колективом обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Разом із тим, з початку квітня в області проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», що має на меті доведення до ладу спортивних майданчиків, футбольних полів, усіх площинних спортивних споруд.

- Зима цьогоріч була важкою, – розповідає начальник управління Ігор Підгайний, – і спортивні майданчики в області, а їх є 1903, після зими треба привести до належного стану: пофарбувати споруди, які є на них, відновити поверхню, огорожу – якщо потрібно, розмітити. Отже, зробити все так, щоб там можна було проводити спортивно-масові заходи. В кожному районі області розроблені графіки з проведення таких робіт, визначені їхні об’єми як у фінансовому плані, так і у людських ресурсах – хто, де буде працювати. Тобто, всі майданчики, які потребують втручання, ті, що треба полагодити, протягом квітня будуть відремонтовані.

Детальніше...

 

Тернополянин Іван Стребков став чемпіоном України з кросу у «Динаміаді-2013»

В Одесі відбувся Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2013» серед збірних команд територіальних організацій Товариства. Тривав турнір 17-18 квітня у місцевому паку Перемоги.  Участь у  чемпіонаті взяли 137 спортсменів із 25 команд, серед яких виступало 7 майстрів спорту міжнародних класу України, 43 майстри спорту і 40 кандидатів у майстри спорту.  Учасники змагалися на дистанціях 1000 м (жінки, чоловіки), 3000 м (чоловіки), 5000 м (чоловіки).

Збірна Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" посіла 14 загальнокомандне місце. Кращий результат серед наших спортсменів показав Іван Стребков, який став чемпіоном на дистанції 3000 метрів серед чоловіків з результатом 8.20,57 хв.

 

Тернопільські команди зі спортивної аеробіки стали призерками Чемпіонату України

В Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяли участь 43 команди, які представляли Київську, Донецьку, Запорізьку, Тернопільську, Миколаївську, Харківську, Луганську, Житомирську, Львівську, Сумську області та АР Крим.

Команда Тернопільської області посіла 3 місце у змаганнях з аеро-денс серед юніорів. А перемогу у цьому виді здобула команда Донецької області-2. Другими були спортсменки Запорізької області.

З фанк-аеробіки переможцями змагань серед  дорослих стала команда із Запорізької області-1. А друге та третє місця розділили наші спортсменки  - команди Тернопільська область-2 та Тернопільська область-1.

Загалом честь Тернопільщини на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки відстоювали понад 50 спортсменів.

 

В аеробіці перемогу здобули студентки ТНЕУ

Завершились змагання VІІ літньої Універсіади області з аеробіки серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, у яких взяли участь 65 студентів із 5 вишів області. Спортсмени змагались у трьох категоріях: аеро-денс, степ-аеробіка та фанк-аеробіка.

В аеро-денсі першу сходинку посіли студентки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (тренер Ірина Кушнерчук). Друге місце здобула команда Тернопільського національного економічного університету №1 (тренер Наталя Вежнавець). Третіми ж були ж спортсменки із команди ТНЕУ №2 (тренер Алла Грубащук).

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/