Аматорські волейбольні команди змагатимуться у Кубку області серед чоловіків

Кубок Тернопільської області з волейболу серед чоловічих аматорських команд 2020 року проведуть на Тернопіллі. Організовують захід управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської ТО ВФСТ «Колос» та Федерація волейболу Тернопільської області. Зональні змагання заплановані на 28-29 листопада і відбуватимуться вони у Чорткові та Кременці. А чотири кращі команди зустрінуться у фіналі, який має пройти 19-20 грудня.

Детальніше...

 

Недостатня кількість фізичних вправ небезпечніша, ніж ожиріння

Відповідно до даних нового дослідження, лише двадцять хвилин швидкої ходи на день може бути достатньо для зниження ризику ранньої смерті в результаті малорухливого способу життя. Вчені виявили, що ризик передчасної смерті через відсутність фізичних вправ в два рази перевищує той самий ризик в результаті ожиріння. Такі висновки групи, що проаналізувала дані щодо більше, як 334 тисячі чоловік та жінок, які взяли участь у великому європейському досліджені, що вивчає зв’язок між раком та харчуванням, з врахуванням багатьох інших змінних (фізичне навантаження та ІМТ).

Детальніше...

 

Юних художників запрошують до участі в обласному дитячому конкурсі малюнка на спортивну тематику до Дня Святого Миколая

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує дітей та підлітків до участі в обласному конкурсі малюнка на спортивну тему до Дня Святого Миколая. Учасники будуть поділені на дві вікових категорії: до 8 років та віком від 9 до 14 років. Конкурс триватиме з 16 листопада до 14 грудня 2020 року. Усі надіслані малюнки мають бути присвячені темі спорту. Відтак, головною метою цих творчих мистецьких змагань є привернення уваги підростаючого покоління до занять руховою активністю, аби через малюнок діти висловлювали своє ставлення до здорового способу життя, бачення себе в спорті.

Детальніше...

 

Юні тернопільські боксери привезли зі Львова «золото» і «срібло»

У Львові відбувся Дитячий турнір з боксу «Діти - наше майбутнє». Участь у змаганнях взяли близько вісімдесяти юних боксерів з Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської областей. Тернопілля представляли спортсмени боксерського клубу «Шкіряна Рукавичка», ОДЮСШ з літніх видів спорту та КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу). НАші юні боксери виступили вдало, здобувши золоті і срібну нагороди.

Детальніше...

 

В Тернополі відбулися змагання з велосипедного спорту крос-кантрі «Ternopil hell race»

30 учасників у дев’яти категоріях боролися за перемогу та призові нагороди у змаганнях з велосипедного спорту крос-кантрі «Ternopil hell race», які відбулись у Тернополі. Траса пролягала через пересічену місцевість з підйомами та спусками на території Savich park. Дистанція становила 2,5 км (1 коло). Для чоловіків дистанція була 15 км (6 кіл), для жінок - 7,5 км (3 кола), для дітей 7,5-10 км (3-4 кола).

Детальніше...

 

На Теребовлянщині фінальний матч Кубка району з футболу «Золота осінь» завершився перемогою команди села Лошнів

Впродовж жовтня на Теребовлянщині тривали ігри Кубка району з футболу, в якому взяли участь одинадцять команд району із сіл Ладичин, Варваринці, Гвардійське, Дворіччя, Група «Здоров’я»-Теребовля, Долина, Лошнів, Ласківці, Гайворонка, Золотники, Гумниська-Теребовля. Усі команди продемонстрували високий рівень технічної та фізичної підготовленості. Як повідомив директор Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради Ярослав Королюк, 8 листопада відбувся фінальний матч Кубка району з футболу «Золота осінь», в якому зустрілись команди футбольного клубу села Гумниська та Футбольного клубу «Нива», села Лошнів. В результаті команда села Лошнів святкувала впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Детальніше...

 

У Чорткові завершився ремонт спортивної зали у гімназії імені Маркіяна Шашкевича

Завершився капітальний ремонт спортивної зали Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича, який почали робити ще влітку. Загальна вартість всіх робіт разом із обладнанням становить 910 тисяч гривень. Кошти вдалось залучити завдяки державній субвенції на соціально-економічний розвиток, - повідомляє Чортківська міська рада. «Лише за кілька місяців спортзал гімназії направду змінився до непізнаваності. Адже у ході ремонту повністю замінили стару дерев’яну підлогу на спеціалізоване поліуретанове покриття, аналогів якому в Україні поки що майже немає», - каже директорка гімназії Наталія Великоборець.

Детальніше...

 

У Бережанах капітально відремонтують спортзал однієї зі шкіл

Капітальний ремонт спортивного залу та допоміжних приміщень розпочався у Бережанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3. Як повідомляють у міській раді Бережан, усі роботи виконують працівники ПП «ЕКСПО-БУДРЕСУРС».

Детальніше...

 

Затверджено стратегію розвитку фізичної культури і спорту в Україні до 2028 року

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року». Стратегія буде реалізована в три етапи, а один із результатів – це збільшення кількості населення, яке обере регулярну рухову активність, до 30 відсотків. Відтак, до 2028 року 30% українців будуть регулярно займатися спортом, - повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. «Втілення Стратегії дасть змогу комплексно підійти до розвитку сфери фізичної культури і спорту з використанням інклюзивного підходу та рівних можливостей для всіх груп населення. Також удосконалить систему підготовки спортсменів, тренерів та менеджерів. Особливу увагу буде зосереджено на популяризації та широкому залученні різних груп населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом», - зазначив Вадим Гутцайт.

Детальніше...

 

У Тернополі проведуть змагання з велосипедного спорту «Ternopil HELL race»

«Ternopil HELL race» – змагання з велосипедного спорту крос-кантрі серед аматорів та спортсменів віком від 13 років, які 7-8 листопада відбудуться в Тернополі, на території «Savich Park» (вул. Генерала М. Тарнавського, 22а). Організовують захід Тернопільська міська рада, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Тернопільський осередок ГО «Федерація велосипедного спорту України».

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show