Надрічне на Бережанщині святкувало День села зі спортом, концертом та танцями

Розпочалось святкування ранковою літургію та молитвою за жителями села, що багато зробили для його розвитку, але яких, на жаль, вже немає. Виконувач обов’язків сільського голови Володимир Баран оголосив свято відкритим, і людський потік линув на територію біля адміністративного будинку сільської ради, де розпочались спортивні забави, які були організовані Бережанським районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Вісім молодих людей взяли участь в змаганнях з шашок, що проходили під пильним оком Романа Янка. Кругова система турніру забезпечила весь спектр емоцій за столами: вишукані ходи, хитрі комбінації, радісні перемоги, сумні помилки, несподівані результати. Після семи турів захоплюючої боротьби першим став Павло Борсук, Сергій Дубінчак виявився другий, а Андрій Дубно замкнув трійку призерів.

«Від волейболу чоловіків було просто неможливо відірвати, - ділиться враженнями Володимир Баран. - Ледь не до пізнього вечора, коли м’яч, сітку та простір ігрового поля, вже просто перестало бути видно, юнаки та молоді тілом і душею дорослі невпинно та завзято змагались між собою. Від пристрасної атмосфери боротьби, що панувала на майданчику та поблизу нього, кожен глядач отримав потужний заряд щасливого позитиву».

Вже більше чверті століття в Надрічному кожної неділі та свята чоловіки збираються в клубі та визначають кращого у народній місцевій забаві - доміно. Тому організатори свята не змогли не включити цю гру в програму Дня села. Як завжди, на столі досвідчені гравці по черзі викладали ігрові кості та, немов дітлахи, раділи звитягам над друзями-опонентами. Серед дружнього колективу традиційно була й без сумніву найазартніша людина села - Степан Бич, який і у свої вісімдесят вісім дає фору значно молодшим партнерам.

Молоді хлопці визначали, хто з них має найбільшу силу в руках для того, щоб кинути якомога далі в довжину шістнадцятикілограмову залізну гирю. «Приємно, що трійку переможних відміток на траві слід було посувати вперед», - розповідає Володимир Баран. У підсумку в цьому конкурсі не було рівних Андрію Стефанишину, другі та треті результати продемонстрували відповідно Іван Мазіковський та Іван Баран.

А дуже весело проходило наступний вид змагань – перетягування линви. Адже глядачам, насамперед, чарівним жіночкам, які зручно сиділи на лавках, було вкрай кумедно бачити, як п’ятірка хлопців із усіх сил намагається перетягти в свій бік вісімку дівчат, або коли дружня малеча молодшого шкільного віку легко перемагає всіх без винятку. «Діти», «Ура, Надрічне», «Дівчата» - такою вийшла трійка найкращих команд у цій дисципліні.

Дуелі з настільного тенісу та армспорту тривали весь день, але особливо затятими вони стали вже до і після опівночі. Неодноразово на змагальних столах мали місце справжні спортивні сенсації, а вправність та сила рук окремих учасників викликала просто величезне захоплення у вболівальників.

Але яке ж свято без наїдків та напоїв. Впродовж дня кожен охочий мав можливість придбати солодку вату, морозиво, шашлик, квас та ще дуже багато різноманітних ласощів. Проте, приготовлені рибна юшка, плов з м’ясом, сало на скибці чорного хліба та ароматний узвар, які перед концертом організатори свята радо пропонували задарма всім присутнім, теж припали до смаку кожному.

Після спортивних забав розпочалась культурна частина Дня села. Глядачі під відкритим небом, затамувавши подих, отримували насолоду від виступів молодих талантів Надріччя, дитячого і жіночого вокальних ансамблів сільського клубу та гостей свята – народного аматорського самодіяльного колективу української пісні «Золота липа» і ансамблю народних інструментів Жуківської музичної школи під керівництвом невгамовного Дмитра Загороднього. А неповторний гумористичний номер завідувачок сільських клубів Лапшина та Вербова просто змусив довго та щиро реготати всіх глядачів концертного дійства. Між виступами місцева влада відзначила грамотами і подарунками місцевих воїнів-учасників АТО, батьків новонароджених малюків, найстарших жителів, найстаршу і наймолодшу подружні пари та інших особливих людей села.

Насамкінець, в.о. Надрічнянського сільського голови Володимир Баран довго дякував усім, хто долучився до цієї воістину знакової події та нагородив учасників концерту почесними грамотами та різноманітними подарунками, а переможців та призерів спортивних баталій ще й солодощами. Не залишились поза увагою й спонсори свята: ТОВ «Крона», місцеві підприємці Лацковські, Кадубець та Бай. Окрема подяка й організаторам концертного дійства Галині та Богдану Баранам.

Після концерту були танці під живу музику просто неба. І запальні українські мелодії кликали до танку на асфальті водночас як діток, так їхніх батьків, матерів, дідусів та бабусь. Це було справжнє єднання поколінь. «Свято вдалося!», - підсумував Володимир Баран.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/