Тернопільські легкоатлети привезли із чемпіонату України в Сумах «золото», «срібло» і «бронзу»

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді завершився у Сумах, на базі сумського легкоатлетичного манежу. Тернопільські спортсмени здобули на цих змаганнях одну золоту, одну срібну та одну бронзову нагороди. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Наталя Стребкова (ШВСМ, тренер Степанюк Олександр) впевнено перемогла своїх суперниць в бігу на 3000 м з результатом 9.25,60 сек і виборола «золото».

У змаганнях серед молоді Оксана Долинчук (Більчак) (вихованка Зборівської ДЮСШ та тренера Володимира Небельського) в бігу на 800 м стала срібною призеркою (2.10,89 сек).

Ще одну медаль здобув для скарбнички Тернопілля Олександр Шилівський (представник обласної ШВСМ, тренер Панасюк Іван).

У штовханні ядра Олександр виборов бронзову нагороду з результатом 16.79 м. Обоє спортсменів є студентами факультету фізвиховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Ось яке інтерв’ю з Наталею Стребковою після проведення чемпіонату в Сумах опублікував офіційний Інтернет-сайт Федерації Легкої атлетики України. «Наталія Стребкова – одна з тих спортсменок, якій цілком під силу поповнити склад української команди на Олімпійських іграх у Токіо. Принаймні, головний тренер з видів витривалості Сергій Романчук дуже на це сподівається.

Виконати норматив з бігу на 3000 метрів з перешкодами прагне і сама спортсменка. Наталія відновилася після травми і повернулася до змагань. На чемпіонаті України у приміщенні вона виграла золото з бігу на 3000 метрів. Після фінішу Стребкова розповіла про період відновлення і мету на 2020 рік.

- У грудні у мене був збір у Киргизстані, там я набиралася сили, оскільки лиш нещодавно повернулася після травми. Трішки «потрусила». Рази три ходили в гори, але при цьому піднімалася досить високо, на 3155 метрів. Можна було ще вище, але це вже наступного разу, - говорить Наталія. - Після цього був збір на Кіпрі. Там уже досить непогано тренувалася, але це не була така жорстка підготовка, як до літа. Бігали кроси і по трасі, і між евкаліптами. Дуже сподобалася погода: було тепло, сонячно, не потрібно на себе вдягати багато одягу на тренування.

На чемпіонаті України упродовж дистанції відразу за вами бігла Юлія Мороз. Така конкуренція на даному етапі підготовки допомагала?

Насправді, можливо, якби бігла сама, робила б це відважніше. А так розуміла, що потрібно зберегти сили на фініш. Це спорт, і інстинкт самозбереження вмикається досить сильно. Особливо, коли так довго не змагалася: мені здається, що я не готова чи ще щось. Хоча по тренуваннях було видно, що розбігалася.

За той час, що не виступали, встигли скучити за змаганнями?

У мене жага до боротьби ніколи не зникала. Я люблю спорт, люблю бігти. Це головна пристрасть у моєму житті. Коли була травмована, постійно брала велосипед, їхала на ньому гірки, пульс заганяла ще більше, ніж коли тренувалася. Почала плавати, вже досить непогано пливу два з половиною кілометри.

Після легкої атлетики може бути тріатлон?

Це точно! Але я б не хотіла. Колись пробіжу марафон, але ще не скоро.

Ви одна з тих, на чиє потрапляння до олімпійської команди дуже розраховують у збірній…

Мене це дуже мотивує. Я мрію про це і прагну показати всім, що така дисципліна, як 3000 метрів з перешкодами, взагалі є в Україні. Зараз, можливо, відпочину, але не більше кількох днів, і потрібно починати наступний етап підготовки, набиратися сил. У квітні буде збір у Киргизстані, а вже у травні планую починати стартувати зі стіпль-чезу, оскільки потрібно розбігатися і виконувати норматив.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show