У першій гонці чемпіонату Європи з біатлону в Білорусі тернополянин Дмитро Підручний завоював  бронзову медаль!

Великий біатлон переїхав до Раубичів (Білорусь), де з 26 лютого до 1 березня триватиме Відкритий чемпіонат Європи. У програмі змагань – суперспринти, змішані естафети, спринт і гонка переслідування. А відкрились ці змагання бронзовою нагородою, яку здобув для української збірної у суперспринті тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний, - нашому земляку не вистачило 0,5 сек до перемоги. Виборов «золото» Сергій Бочарніков з Білорусі. Другим фінішну лінію перетнув представник Чехії Адам Вацлавік. Отже, як повідомляє Федерація біатлону України, після двох рубежів у стрільбі лежачи Дмитро Підручний з ідеальною стрільбою захопив лідерство з непоганим для даного формату гонки запасом - шість секунд. Але перша стійка істотно пригальмувала нашого капітана: з шести пострілів Підручний так і не зумів закрити одну мішень і після кола штрафу виявився восьмим. На заключному рубежі Дмитру довелося робити те, що вже кілька разів до цього робив на чемпіонаті світу - ризикувати. Заключну стрільбу українець провів за 22,7 секунди - при тому, що довелося використовувати запасний патрон!

Якби не було цього промаху, завдання нашого спортсмена на останнє коло було б куди простіше. Але в реальності він вийшов четвертим - в трьох секундах позаду француза Емільєна Клода і в восьми - за парою лідерів: білорусом Сергієм Бочарниковим і чехом Адамом Вацлавіком.
Вже через пару сотень метрів заключного кола Клод залишився за спиною українця, без шансів утриматися за Дімою. Сам же Підручний кинувся в погоню за парою, яка збиралася розігрувати «золото». На спуску перед стадіоном дует перетворився на тріо, і фінішна арія не могла залишити байдужими найвишуканіший біатлонний «слух»!

Підручний, який витратив чимало сил на те, щоб наздогнати суперників на останньому колі, на заключній стометрівці метр за метром наближався до своєї мети. Будь дистанція трохи довше, і навіть пухкий білоруський сніг не завадив би українцю здобути золото. Але фінішна пряма виявилася недостатньо довгою, щоб крейсерський хід українця приніс результат.
Останнім зусиллям на фініші Дмитро спробував в шпагаті вирвати срібло у Адама Вацлавіка, але програв чеху 0,1 секунди. А золото на радість трибун завоював місцевий спортсмен - Сергій Бочарніков.
Ще двоє українців провели гонку на підступах до десятки кращих. Руслан Ткаленко стріляв досить якісно - всього з одним запасним патроном і одним колом штрафу, але швидкістю був не так свіжий і до фінішу прийшов 15-м.
А ось у Артема Прими стрільба в мас-старті не задалася. Лише один рубіж Артем пройшов чисто, зате на кожному з трьох, що залишилися заробляв по колу штрафу. Вибиратися з глибин пелотону було непросто, тому й свої козирі в швидкості Артем сьогодні викласти не зумів. Підсумкове місце - 23-е.
У загальному заліку Кубка IBU, куди включаються гонки чемпіонату Європи, лідерство знову захопив норвежець Ендре Стрьомсхейм, випереджаючи тепер свого єдиного конкурента Лукаса Фратцшера з Німеччини на два очки. Кращий з українців - не виступає в Раубічах Андрій Доценко, який зберігає 17-у позицію.
Суперспринт, фінал. Чоловіки
1. Сергій Бочарніков (0+2)  14:12,8
2. Адам Вацлавік (0+3)  +0,4
3. Дмитро Підручний (1+2) +0,5
...
15. Руслан Ткаленко (1+1)  +55,1
23. Артем Прима (3+3)  +1:16,5

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show