Спортсмени з Тернопілля відзначились на юнацькому чемпіонаті України із санного спорту на санкороликах

85 спортсменів з Тернопільської та Львівської областей стали учасниками чемпіонату України із санного спорту на санкороликах серед юнаків та дівчат. Такі змагання 22-26 червня 2021 року тривали на навчально-спортивній базі «Кременець». Вдало виступили на турнірі вихованці обласної ДЮСШ із зимових видів спорту з Кременця. Так, серед юнаків 17-18 років третє місце в одномісних санях та друге місце в командній гонці зайняв Твердохліб Олександр, а серед дівчат в одномісних санях друге місце виборола Хитренко Наташа.

Серед юнаків 15-16 років в одномісних санях друге місце посів Шевчук Антон, третім був Панчук Максим, серед дівчат цієї ж вікової групи друге місце виборола Коваль Вікторія. Також трійка цих же спортсменів завоювала друге місце в командній гонці.

Серед юнаків 13-14 років чемпіоном в одномісних санях став Швед Вадим, третє місце зайняв Бордійчук Арсен. Серед дівчат чемпіонкою була Гурник Ольга, а друге місце виборола Федорчук Дарина.

В командній гонці цієї ж вікової групи не було рівних команді у складі учнів обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Шведа Вадима, Бордійчука Арсена та Гурник Ольги, які стали чемпіонами, а команда у складі учнів школи Дідик Богдана, Соловійчука Дмитра та Федорчук Дарини зайняла третє місце.

Вікова група 11-12 років стала «золотою» для наших спортсменів. 1 місце в одномісних санях серед юнаків виборов Шевчук Іван, а Скрипник Ірина - серед дівчат. І в командній гонці Іван та Ірина разом зі Шведом Олександром також здобули «золоту» нагороду.

І в наймолодших учасників змагань вікової групи 10 років і молодші знову два чемпіона в одномісних санях, Сімора Роман серед юнаків та Коваль Дарія серед дівчат.

Тренери спортсменів Світлана Кравчук, Василь Казмірук, Надія Казмірук та Аліна Заряда, - ідеться на офіційній сторінці школи у соцмережах.

Також серед дівчат 17-18 років перше місце, виступаючи в одномісних санях зайняла кременчанка Юліанна Туницька, а у командній гонці у цій віковій групі Юліана разом із Олександром Сохацьким були другими. Спортсмени представляють обласну ШВСМ.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show