Осінній фітнес: Секрети підтримання мотивації для занять у холодну пору року

Процес пошуку мотивації до тренувань у час, коли на вулиці стало темно, холодно та вогко, ніколи не буває простим. Насправді зміна пір року може бути ідеальним часом для фізичної активності. Тренування восени дозволять краще зігрітись, знизять апетит на увесь час свят, що наближаються, збережуть здорові звички, - наголошують у добірці порад щодо секретів підтримання мотивації для занять спортом у холодну пору року фахівці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Як знайти мотивацію для занять фізичними вправами

1. Вам потрібно просто піти і зробити те, що ви повинні.

Не варто чекати, поки мотивація несподівано з’явиться, схопить вас за руку та потягне до дверей із помешкання. Можливо, у вашій голові звучить тихий голос, який закликає залишитись у ліжку та перенести тренування на завтра, який може нити, як дитина: «Я сьогодні не налаштований на спорт». Ігноруйте його. Вам потрібно просто піти і зробити те, що ви повинні – займатися. Знайте, в той момент, коли ви увійдете в душ, а потім підете на тренування, будете радіти, що все таки це зробили.

2. Будьте розумнішими за свої виправдання.

Легко сказати – «Не шукай виправдань для того, щоб не займатися». Ви вже встигли придумати їх так багато і вони настільки чудові, що можна тільки дивуватись, як це не приходило вам на думку раніше. Деякі причини, які ви собі знайшли, можуть бути навіть творчими: «Я сьогодні зробила зачіску, тому не можу тренуватися, оскільки не хочу її зіпсувати». Справді? Чи варто відмовлятись від здорового тіла і мозку, аби декілька годин походити з гарною зачіскою? Це просто нерозумно.

3.Одягніть свій тренувальний одяг.

Бажання тренуватись може прокинутись, як тільки ви одягнете свій тренувальний одяг. Ви можете бути вражені силою цієї незначної на перший погляд дії. Дайте цьому методу шанс, та подивіться, що вийде.

4. Дайте собі десять хвилин.

Якщо ви попробували реалізувати вищезгадані поради, проте все ще сидите на дивані, то вам потрібно встати та почати щось робити – що завгодно протягом найближчих десяти хвилин. Ви можете, наприклад, прогулятись по кварталу свого міста,  виконати декілька віджимань, присідань  або підстрибувань. Встановіть таймер на десять хвилин та скажіть собі, що будете робити те, що вибрали. Просто витратьте десять хвилин свого часу, і ви знайдете в собі мотивацію.

5. Купіть нові кросівки.

Неважливо, яку обновку ви купите собі для занять спортом – кросівки, шапочку чи сонцезахисні окуляри. Будь-що із цих аксесуарів, навіть новий дорогий тренажер, може стати ідеальним компаньйоном при виконані вправ та надати додатковий потенціал для того, щоб виконувати звичні дії швидше та навіть з більшою легкістю.

6. Складіть список тренувань.

Якщо ви та людина, яка перед тим, щоб щось зробити, повинна щось запланувати, або ви любите складати списки і розклад, то це вам обов’язково потрібно зробити з тренувальним процесом. Таким чином ви значно підвищите шанси на те, що вирушите на тренування, якщо воно у вас на порядку денному. Запишіть його у відповідну графу та закінчіть з цим питанням. Розпишіть свій тренувальний процес на день або хоча на два дні наперед. Знайдіть момент, щоб поглянути у свій записник та знайдіть там тренування. Після цього у думках уявіть, як ви її проводите.

За декілька секунд намалюйте собі картинку тренувального процесу. Окрім цього, приділіть секунду часу, щоб впевнитись: у вашій сумці є все те, що вам потрібно, та відповідно ваше тренування відбудеться. Збережіть ці думки в голові з початку дня, й швидше за все цього дня ви таки вирушите на тренування.

Джерело: Elizabeth Quinn. Fall fitness - tricks for maintaining exercise motivation. sportsmedicine.about.com. 2013, November 06.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/