ЄЮОФ-2022: Українець Олександр Лісогор – у п’ятірці кращих юних лижників Європи

В другий змагальний день XV Зимового Європейського Олімпійського фестивалю, що триває в Фінляндії, українські спортсмени вийшли на старт у чотирьох видах спорту. Найкращий результат у збірній показав лижник Олександр Лісогор. Поступившись лідеру 26.2 секунди, наш спортсмен фінішував п’ятим на дистанції 7,5 км класичним стилем, - інформує НОК України.

 

«Це достойний результат для Олександра. Звісно, хотілося б медаль, але маємо ще старти попереду. По ходу сьогоднішнього виступу ми побачили, що він здатен боротися за нагороду. Тож будемо наполегливо працювати на результат», – прокоментував виступ свого підопічного та сина тренер команди лижників Владислав Лісогор.

До фінальної частини змагань з шорт-треку знову вдалося пробитися Єлізаветі Сидьорко. Попри те, що у фіналі забігу В на дистанції 500 м українка прийшла до фінішу першою, через пенальті у підсумку вона стала 8-ю.

За крок до фіналу у цій дисципліні зупинилася ще одна наша співвітчизниця Ксенія Адаменко, яка посіла 9-ту позицію у підсумковому протоколі.

Нелегким видався сьогодні спринт для юних українських біатлоністів. З двома промахами Олена Городня показала на фініші 29-й результат, це поки найкращий результат для команди Уроша Велепця, Романа Лебюка та Олега Патласова у Вуокатті-2022.

«Для біатлоніста власна зброя – це запорука його успіху. На жаль, через війну, наші спортсмени не мали змоги привезти сюди власні гвинтівки і перед стартом мали лиш одне тренування, щоб опанувати та прилаштуватися до нової зброї, яку нам надав Олімпійський комітет Фінляндії. Користуючись нагодою, дякуємо господарям змагань за допомогу та підтримку. Також висловлюємо велику подяку Олімпійському комітету Естонії, який запросив та дав можливість провести перед стартом ЄЮОФ тренувальний збір на одній з кращих лижно-біатлонних баз світу в Отепя», – відзначив Урош Велепець.

Сьогодні ми також вболівали за гірськолижників, які вийшли на старт в слаломі. Попри те, що лідери змагань демонстрували рівень дебютантів Кубку світу, наші спортсмени зуміли достойно пройти трасу. Найкраще серед українців це вдалося Василю Коржуку, який став 50-м.

Змагання тривають, тож продовжуємо вболівати за наших юних олімпійців. Завтра до боротьби долучаються представники фігурного катання, лижного двоборства та стрибків з трампліна.

Бажаємо перемог українським спортсменам та Україні!

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show