Тернопільські спортсмени приєднались до флешмобу «Біла картка» (White card)у рамках Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру

6 квітня - Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Відповідну резолюцію ухвалила Генасамблея ООН 23 серпня 2013 року. Цей день обраний не випадково. Цього дня у 1894 році у місті Афіни розпочалися І Олімпійські ігри сучасності - традиційні для античної Греції змагання, які було заборонено упродовж півтори тисячі років. Зібрала перша Олімпіада атлетів із 14 країн. Втім, вона відрізнялася від ігор, до яких ми звикли зараз. Не було Олімпійського вогню, клятви та параду країн-учасниць, вручення золотих медалей. На церемонії в Афінах виступив із короткою промовою король Греції Георг І, започаткувавши таку традицію для наступних Олімпіад.

Особливістю є також те, що на підтримку ідей Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру проведення акції-флешмобу  Ідея в тому, що,  і викладають ці фото у своїх соціальних мережах.

Крім того, з ініціативи Peace and sport цього дня по всьому світу проходить флешмоб «Біла картка» (White card) #WhiteCard. Ідея в тому, що спортсмени та прихильники здорового способу життя показують білу картку на знак миру та спокою в світі. Фотографія з білою карткою в руці - це символічна дія на противагу червоній картці, яка означає найбільш серйозне порушення, допущене спортсменом. Білий колір, навпаки, символізує чесність і конструктивний підхід.

Цифрова кампанія #WhiteCard об’єднує мільйони людей у соціальних мережах. До руху приєднуються лауреати Нобелівської премії миру і глави держав, а також міжнародні організації, міжнародні спортивні федерації, елітні спортсмени і широкі верстви суспільства.

Будь-який бажаючий може взяти участь в кампанії White card, зробивши індивідуальні або групові фотографії з символом миру через спорт - білою картою в руці.

Отож, як долучитися до цієї важливої справи? Сфотографуйтеся самі (або в компанії друзів). Тримайте в руках білу картку. Розмістіть знімок в соціальних мережах з тематичними хештегами.

Цього року, у час коли в Україні триває війна з російським окупантом, це свято набуло особливого значення. Сьогодні багато українських спортсменів захищає свій край від російського агресора, проявляючи героїзм, стійкість, фізичну й духовну міць. Спорт має унікальну силу, яка дозволяє долати труднощі, об’єднуватись та перемагати заради миру.

Усі свої перемоги на міжнародних спортивних аренах українські спортсмени присвячують Україні та усім українцям, їх незламному духу в боротьбі за свободу, незалежність і мир!

Приєднався до акції #WhiteCard місцевий осередок «НОК України» в Тернопільській області та багато тернопільських спортсменів. «ЄДНАЙМОСЯ ДЛЯ МИРУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!», – проголошує стипендіатка осередку Іванна Попадюк.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show