Проєкт «Активні парки – локації здорової України» у новому році продовжив свою роботу на Тернопільщині

«Активні парки – локації здорової України» – це проєкт програми Президента України, що охоплює всі громади та створює умови для активних занять спортом населення України. Мета програми – зробити фізичну культуру та спорт ближчими до людей, створити умови для того, щоб кожен громадянин нашої країни мав можливість стати здоровішим, поліпшити якість та тривалість активного життя, міг протидіяти різноманітним хворобам, які стали результатом зниження фізичної активності, тобто гиподинамії, долати наслідки захворювань, не витрачаючи великих коштів на це, а використовувати ті умови для занять фізичною культурою та спортом, які є в тому місці, де людина проживає.

У нашій області працюють координатори, які проводять фізкультурно-оздоровчі заходи у своїх громадах. Більшість із них – це вчителі фізичної культури, які дуже люблять свою роботу та вболівають за фізичну культуру і спорт, мають бажання покращити «спортивну форму» мешканців громади та підняти на вищий рівень їхнє фізичне здоров’я. Кожен координатор отримав необхідний  інвентар від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який допомагає у проведенні фізкультурно-оздоровчих заходів.

Незважаючи на те, що зараз зима, спортивні заходи в рамках проєкту тривають. Так, скажімо, координатор проєкту Володимир Назарко, який працює на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ села Великі Гаї» Великогаївської сільської ради систематично проводить гурткові заняття з волейболу для дітей, які навчаються у місцевій школі. Школярі дуже полюбляють такі заходи, активно їх відвідують. Як переконаний Володимир Назарко, цитуючи українську народну мудрість: «Рухайся більше - проживеш довше».

А координатор Ірина Юрків активно працює у  Бучацькій територіальній громаді. Так, нещодавно під її керівництвом було проведено спортивну годину для дітей «Рідзвяні кульки», де діти отримали позитивні емоції та активно провели час, покращуючи фізичне здоров'я під час виконання загальнорозвиваючих вправ на фітболах. «Запропоновані положення і вправи можуть служити орієнтиром для подальшої творчості різної спрямованості», - переконана Ірина Юрків.

А за словами Оксани Юрків з Козівської громади, заняття з улюбленого волейболу, яке вона організувала під час шкільних канікул, тривало більше трьох годин за великого ентузіазму та наполегливості його учасників.

Але не тільки волейбол полюбляють наші діти, - баскетбол теж користується неабиякою популярністю у дівчат та хлопців. Про це стверджує координатор проєкту зі Збаража Олександр Лобас, який нещодавно провів для школярів захід з елементами баскетболу. «За свою історію баскетбол здобув велику кількість прихильників у всьому світі. Притаманні йому висока емоційність та видовищність, різноманіття прояву фізичних якостей та рухових навичок, інтелектуальних здібностей та психічних можливостей привертають до гри загальну увагу мільйонів прихильників», - розповідає Олександр Лобас на фейсбук-сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В Озернянській територіальній громаді проєкт «Активні парки» як складову загальнонаціональної програми «Здорова Україна» успішно реалізує координатор Ольга Кутна. Під час зимових канікул там відбулись цікаві та різноманітні естафети для дітей. Окрім цього координатор провела у громаді і «Новорічний квест». А ще під час уроків у місцевій школі вчителі не забувають про фізкультхвилинки, адже саме такі спортивні паузи допомагають учням в результаті краще засвоювати навчальний матеріал.

Відео та фотографії із усіх цих заходів можна переглянути на фейсбук-сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за адресою: https://www.facebook.com/tr.sport.for.all.

Усі заходи були проведені за сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а усі учасники у вищеназваних громадах відзначені друкованою продукцією від Видавництва «Школярик», - наголошує Олена Гикава.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/