Україна мріє про зимову Олімпіаду-2022

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів зустріч з членом Міжнародного Олімпійського комітету Пітером Таллбергом і Президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою з питання підготовки заявки на проведення в Україні зимових Олімпійських ігор у 2022 році. «Україна продемонструвала, що здатна організувати і проводити спортивні заходи найвищого рівня», - сказав Олександр Вілкул.

Член Міжнародного Олімпійського комітету Пітер Таллберг підтвердив, що світ переконався в можливостях України, і можливо, що вона буде приймати Олімпійські ігри. Першим кроком могло б стати проведення в Україні зимових Олімпійських ігор 2022 року.

«У 2012 році в Україні був проведений Чемпіонат Європи з футболу. В даний час йде підготовка до проведення в 2015 році Чемпіонату Європи з баскетболу. Такі проекти розвивають спортивний потенціал країни та її інфраструктуру. Україна зацікавлена у проведенні зимових Олімпійських ігор 2022 року. Для цього є політична воля Президента країни Віктора Януковича і держава має досвід необхідної системної підготовки», - сказав Олександр Вілкул.

 

Він зазначив, що такі заходи розвивають економіку країни, створюють нові робочі місця, підвищують заробітну плату, приваблюють іноземних туристів і зміцнюють міжнародний імідж країни. «Підготовка до Євробаскету-2015 забезпечить створення 100 тисяч робочих місць при будівництві нової інфраструктури. Ще 10 тисяч робочих місць дадуть нові спортивні арени і інші об'єкти, побудовані для проведення Євробаскету-2015. За цим же принципом - розвиток економіки за рахунок розвитку інфраструктури - буде йти процес підготовки до зимових Олімпійських ігор 2022 року», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

Пітер Таллберг зазначив, що досягнення України у розвитку спортивної інфраструктури за останні кілька років значні. Крім того, істотно збільшилася відкритість України для інших країн. «Треба вибудовувати системні комунікації з міжнародним спортивним Таллберг.

«Проведення заходів такого рівня в країні - це популяризація здорового способу життя, розвиток різних видів спорту та підтримка спортсменів», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

Олександр Вілкул відзначив великий внесок у розвиток спорту в Україні Сергія Назаровича Бубки, глави Національного Олімпійського комітету України, члена Міжнародного Олімпійського комітету.

Довідково

У 2011 році Президент України Віктор Янукович запропонував подати заявку в співтовариством, і Україна зробила потужний крок у цьому питанні», - заявив Пітер Міжнародний Олімпійський комітет на проведення в Україні зимових Олімпійських ігор у 2022 році. За його словами, Україна може поборотися за можливість стати однією з трьох країн, які прийматимуть у себе зимову Олімпіаду-2022 - разом з Польщею і Словаччиною.

Віктор Янукович зазначив, що інфраструктура, яку Україна підготувала до Євро-2012, зокрема, готелі, дороги - буде служити зимовим Олімпійським іграм.

У вересні 2012 року Кабінет Міністрів України вже затвердив техніко-економічне обґрунтування нацпроекту спортивно-туристичної інфраструктури для проведення Олімпіади-2022. Розробила проект німецька компанія, яка допомагала підготувати заявку Баку на проведення Олімпіади-2016, Мюнхена - Олімпіади в 2018-му і Катару - на Чемпіонат світу з футболу у 2022-му.

Інформує Урядовий портал

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show