Проєкт «Активні парки – локації здорової України» продовжує свою роботу на Тернопільщині

Проєкт «Активні парки – локації здорової України» продовжує свою роботу на Тернопільщині. В громадах області пройшла ціла низка фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей різного віку. Зокрема, Роман Кацан з Козлівської громади систематично проводить заняття та розваги для учнів молодших класів.

Рухові активності провела координатор проєкту «Активні парки-локації здорової України» Оксана Дуда для студентів ВСП «Фаховий коледжу економіки, права та інформаційних технологій» Західноукраїнського національного університету.

В рамках проєкту серед учнів старших класів Мельнице-Подільської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся чемпіонат школи з волейболу. Змагалися збірні команди 8, 9, 10, 11 класів. На заході були присутні начальник відділу молоді та спорту Степан Гречак, директор школи Галина Боднарук, також воїн ЗСУ - Василь Ткачик. Ігри проводили за коловою системою до двох перемог. Перемогла команда 10-х класів, яку нагородили перехідним кубком, грамотою та м’ячем, друге місце – у команди 11-х класів, третьою стала команда 9-х класів, четвертою – команда 8-х класів. Захід провів Павло Шклярук – координатор соціального проєкту «Активні парки-локації здорової України».

Відкрите заняття з баскетболу в місті Збараж організував для своїх вихованців координатор проєкту Олександр Лобас, а з учнями КЗ НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ» фізичні активності провів Владислав Русанюк. А ще в рамках проєкту Владислав організував  захід з волейболу в селі Острів Великоберезовицької територіальної громади.

Сергій Дулібан – координатор проєкту «Активні парки-локації здорової України» Великобірківської територіальної громади, провів відбіркову особисту першість школи серед хлопців і дівчат 9 класу. А на базі Передмірської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт єднає, гартує, заряджає», який провів координатор проєкту Сергій Лахманюк.

Також на базі Ковалівського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Монастириської міської ради координатор Марія Герега провела фізкультурно-оздоровчі заняття, що полягають у зміцненні опорно-рухового апарату, формуванні правильної постави, нормалізації розвитку внутрішніх органів, у покращенні діяльності центральної нервової системи, загартовуванні організму.

Усі заходи були проведені за сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а усі учасники у вищеназваних громадах відзначені друкованою продукцією від видавництва «Школярик».

Відео та фотографії із усіх цих спортивних подій можна переглянути на фейсбук-сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all.

Нагадаємо, що  «Активні парки – локації здорової України» – це проєкт програми Президента України, що охоплює всі громади та створює умови для активних занять спортом населення України. Мета програми – зробити фізичну культуру та спорт ближчими до людей,  долати наслідки захворювань, не витрачаючи великих коштів на це, а використовувати ті умови для занять фізичною культурою та спортом, які є в тому місці, де людина проживає.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/