Тернополяни вдало виступили на чемпіонаті Європи з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп у Франції

У місті Меріньяк (Франція) завершився чемпіонат Європи з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Впродовж семи днів на помостах місцевого готельно-туристичного комплексу «Шератон» змагались майже 700 спортсменів і спортсменок з 20 країн Європи. На цих змаганнях Тернопільщину в складі збірної команди України, представили 9 спортсменів, які виступали в різних вагових та вікових групах в екіпірувальному та класичному дивізіонах, і змогли гідно представити нашу державу на міжнародній арені. Всі спортсмени є вихованцями Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та спортивного клубу «Олімп», - інформує на своїй сторінці у соцмережах тренер Ігор Лисий. Зокрема: серед дівчат - Фурсенко Регіна, серед юніорок - Полянська Марія, Мостова Дарина, Татарин Емілія, серед жінок - Лиса Анастасія, Канюка Альона, серед юніорів - Грошко Ігор, серед чоловіків - Шаблій Михайло, серед майстрів - Шандригось Віктор.

Так, у віковій групі «дівчата» з жиму лежачи, представниця міста Тернопіль, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка, Фурсенко Регіна у ваговій категорії до 69 кг посіла друге місце (тренери: І.В. Лисий, С.В. Федоренко).

Юніорки з Тернополя здобули на турнірі повний комплект нагород. Перше місце у ваговій категорії до 52 кг виборола майстер спорту України міжнародного класу, студентка ТНПУ імені В. Гнатюка Марія Полянська (тренери: І.В. Лисий, В.А. Погребінський).

Підтримала колегу, теж майбутній педагог Дарина Мостова, яка, дебютувавши на змаганнях такого рівня, відзначилася бронзовою нагородою у ваговій категорії до 69 кг (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський). В результаті у командному заліку серед юніорок збірна України виборола перше командне місце.

Серед юніорок в класичному жимі лежачи бронзу здобула студентка ТНПУ імені В. Гнатюка - Татарин Емілія, в якої теж був дебют на міжнародних змаганнях такого рівня.

Серед жінок «бронзою» у ваговій до 52 кг відзначилася майстер спорту України з міста Тернопіль Анастасія Лиса (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський).

У ваговій категорії до 57 кг п’яте місце здобула майстер спорту України, магістрантка ТНПУ імені В. Гнатюка Альона Канюка (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський).

Ці результати дозволили здобути нашій збірній теж перше командне місце серед жінок.

Завершували змагання з екіпірувального жиму лежачи виступи чоловіків.

Так, у ваговій категорії до 66 кг досвідчений майстер спорту України з міста Тернопіль, працівник ДСНС, рятувальник Михайло Шаблій здобув бронзову нагороду (тренери: І.В. Лисий, А.П. Злочовський).

У командному заліку серед чоловіків наша збірна України тріумфувала, обійшовши сильні команди, посіла 1-е командне місце.

Чинний чемпіон України серед чоловіків, доцент ТНПУ імені В. Гнатюка Віктор Шандригось і чемпіон України серед юніорів, студент ТНПУ ім. В. Гнатюка Ігор Грошко, змагаючись у своїх вагових категоріях за бронзові нагороди чемпіонату, допустили прикрі технічні помилки і вибули зі змагань.

Тернопільська обласна федерація пауерліфтингу висловлює щиру вдячність Управлінню молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА, Тернопільській міській раді, Управлінню розвитку спорту та фізичної культури ТМР, Тернопільській обласній ДЮСШ з літніх видів спорту за допомогу і підтримку у підготовці до змагань.

«Велика подяка Національній Федерації Пауерліфтингу України! Щира вдячність мужнім воїнам ЗСУ за можливість працювати і виховувати здорову молодь і прославляти Україну на міжнародній арені!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!», - підсумовує у своєму дописі Ігор Лисий.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/