Спорт і здоров'я

Чим корисний велосипедний спорт

Продовжуємо розмову про найкорисніші для здоров’я види спорту. Дані про це засновані на дослідженнях австралійських вчених з університету Сіднея. В основу їхнього дослідження про корисні види спорту було покладено дані соціальних служб Австралії та Великобританії, що спостерігали за здоров’ям близько 80 тисяч літніх британців, які регулярно займалися спортом. І наразі поговримо про велосипедний спорт.

Детальніше...

 

Корисні для здоров’я види спорту - великий теніс

В даний час теніс вважається одним з найкорисніших видів спорту для дітей та дорослих. Високою є його популярність у всьому світі, в тому числі і в нашій країні. Зараз на планеті тенісом займаються кілька мільйонів людей, які можуть бути впевнені, що ефективно піклуються про збереження свого здоров’я. Багато з тих, хто веде здоровий спосіб життя, прагне підтримувати себе в хорошій формі, віддає перевагу саме тенісу. Цей вид спорту здійснює позитивний вплив і на фізичний, і на психологічний стан людини, -  як тренує тіло, так і виховує характер, сприяє особистісному зростанню, дисципліні.

Детальніше...

 

Здоров’я і спорт: чим займатися найкорисніше

Який вид спорту найкорисніший? Це питання цікавить і більшість батьків, які вирішують, куди віддати свою дитину, і самих дорослих, які збираються зайнятися якоюсь активною діяльністю з максимальною вигодою для свого здоров’я. Шукати відповіді взялися австралійські вчені з університету Сіднея. В основу їхнього дослідження про корисні види спорту було покладено дані соціальних служб Австралії та Великобританії, що спостерігали за здоров’ям близько 80 тисяч літніх британців, які регулярно займалися спортом. В результаті з’ясувалося, що велике значення має не лише те, як часто людина приділяє увагу таким заняттям, але й те, який саме це вид спорту.

Детальніше...

 

Якими цікавими видами спорту можна урізноманітнити вільний час, відпочинок та уроки фізкультури

Як ми вже говорили, скоро школярі на уроках фізкультури зможуть займатися різними цікавими новими видами спорту. Про корфбол, чирлідинг та петанк ми вже розповідали. А от які ще нововведення їх чекають. Про це за матеріалами «Освіторії» розповідає Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Розпочнемо із цікавої і вже достатньо відомої в Україні спортивної активності, як флорбол. Цю динамічну й швидку гру придумали в Швеції хокеїсти, які хотіли тренуватися, але не мали на той момент льодової арени.

Детальніше...

 

Якими новими видами можна займатись у вільний від роботи час та на відпочинку

Із 2022 року в школах діятиме нова модельна програма з фізичної культури у 5-х класах, із 2023 року — у 6-х класах. А вже цієї осені починається пілотування стандарту. Якими ж новими видами спорту можна буде займатись не лише на уроках фізичної культури, але й зі своєю сім'єю та друзями під час активного відпочинку. Відповідь на це запитання за матеріалами «Освіторії» підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Що ж об’єднує ці нові спортивні активності? Вони гендерно рівні (хлопці й дівчата можуть грати разом), безпечні, безконтактні, інклюзивні. Детально кілька слів про деякі з них.

Детальніше...

 

Біль у спині, - як попередити больові відчуття завдяки виконанню вправ

Досить часто з початком міжсезоння ми починаємо скаржитися на біль у спині. Хтось розповідає, що його обдуло свіжим вітром на протязі, хтось хизується трудовими подвигами на городі із копання картоплі чи носіння важких мішків у підвал. А результат один – болить спина. Але це, погодьтеся вже радикальні речі, які призводять до проблем зі спиною. Бувають випадки, коли спина болить і не через такі великі фізичні навантаження чи інші проблеми.

Детальніше...

 

Кілька слів про оздоровче плавання та вправи у воді

Триває літо, а це завжди можливість оздоровлюватись, використовуючи природні фактори для покращання свого здоров’я. Одним із популярних засобів для цього є плавання у природних водоймах. Якщо повернутись до наших сучасних реалій, то в цьому випадку, звичайно, йдеться про ті регіони нашої країни, де відносно мирно і люди мають можливість, поки дозволяє погода, плавати у річках та озерах. Важливо і те, що процес плавання можна застосовувати і як засіб психологічного «розвантаження» під час війни. Підкреслимо, що плавати рекомендують у відведених для цього та спеціально обладнаних місцях - пляжах.

Детальніше...

 

Спорт як засіб від депресії та тривоги

Спорт – прекрасний засіб для людей, які страждають від нападів депресії і тривоги. Фахівці стверджують, - у тих, хто займається фізкультурою, рідше спостерігаються симптоми стурбованості та депресії, в них також менший рівень стресу та дратівливості. Вправи починають діяти, як антидепресанти, на нейромедіаторні системи в мозку і цим допомагають особам, які страждають від нападів депресії, відновити позитивне ставлення до життя.

Детальніше...

 

«Солідний» вік заняттям ходою не завада

Останні дослідження американських, шведських та ізраїльських вчених підтверджують, що регулярні фізичні навантаження продовжують життя людям, які досягли «солідного» віку. Виявилось, що кожні дві хвилини фізичних навантажень на день знижують рівень смертності на 10 відсотків, а щоденна енергійна хода впродовж 20-40 хвилин зменшує ризик смерті у найближче десятиліття в два рази – повідомляє Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Вуличні тренажери: які вони бувають і як до них підходити

Канікули розпочались, а тема вуличних тренажерів та тренувань на свіжому повітрі із їхньою допомогою продовжується. Отож , види вуличних тренажерів. Вони підрозділяються на дві великі групи: кардіо, спрямовані на зміцнення серцево-судинної системи, і сприяють  спалюванню зайвих калорій та силові - для додання красивого рельєфу та тонусу м’язів.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/