Спорт і здоров'я

Спорт як засіб від депресії та тривоги

Спорт – прекрасний засіб для людей, які страждають від нападів депресії і тривоги. Фахівці стверджують, - у тих, хто займається фізкультурою, рідше спостерігаються симптоми стурбованості та депресії, в них також менший рівень стресу та дратівливості. Вправи починають діяти, як антидепресанти, на нейромедіаторні системи в мозку і цим допомагають особам, які страждають від нападів депресії, відновити позитивне ставлення до життя.

Детальніше...

 

«Солідний» вік заняттям ходою не завада

Останні дослідження американських, шведських та ізраїльських вчених підтверджують, що регулярні фізичні навантаження продовжують життя людям, які досягли «солідного» віку. Виявилось, що кожні дві хвилини фізичних навантажень на день знижують рівень смертності на 10 відсотків, а щоденна енергійна хода впродовж 20-40 хвилин зменшує ризик смерті у найближче десятиліття в два рази – повідомляє Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Вуличні тренажери: які вони бувають і як до них підходити

Канікули розпочались, а тема вуличних тренажерів та тренувань на свіжому повітрі із їхньою допомогою продовжується. Отож , види вуличних тренажерів. Вони підрозділяються на дві великі групи: кардіо, спрямовані на зміцнення серцево-судинної системи, і сприяють  спалюванню зайвих калорій та силові - для додання красивого рельєфу та тонусу м’язів.

Детальніше...

 

Як говорити з дітьми про війну: поради психологів

Війна приносить в життя дітей втрату, невизначеність, активізує страх та тривогу. Діти втрачають звичну повсякденність та впорядкованість життя. Зазвичай відчуття безпеки та захищеності діти шукають у своїх батьків. Кілька порад щодо того, як підійти до розмови з дитиною про війну, - пропонує за матеріалами UNICEF Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Кілька слів про заняття на вуличних тренажерах

Зараз стоїть чудова весняна погода, що не може не викликати бажання займатися фізичною культурою і спортом. Тим більше, що не лише у самому Тернополі, але й багатьох населених пунктах краю є майданчики із вуличними тренажерами, де займатися і корисно, і надихаюче.  Як відомо, заняття на свіжому повітрі сприяють швидшому спалюванню калорій завдяки насиченню організму киснем, тому вуличні тренування в теплу пору року стають дедалі популярнішими у людей різного віку.

Детальніше...

 

Як вберегти емоційний стан і психічне здоров’я під час війни

Емоційний стан і психічне здоров’я людей в час війни надзвичайно змінюються, піддаються впливу. І це якщо не говорити про ті чи інші особисті трагедії чи втрати. Що ж впливає на наш емоційний стан, як тримати його у нормі? Пропонуємо кілька порад психологів, які за матеріалами Інтернет-видань підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Оздоровча хода: поради та рекомендації

Займатись ходою, починати бігати або віддати перевагу саме спортивній ході – всі ці варіанти об’єднує одне: вони є заняттями аеробними, тобто, тими, які покращують серцеву діяльність та збагачують киснем наш організм. Пропонуємо ряд порад щодо занять оздоровчою ходою, які підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Весна розпочалась, то знову говоримо про користь ходи

Хочемо ще раз нагадати про діяльність, яка покращує загальний стан організму та слугує основою для занять іншими видами спорту та занять на свіжому повітрі. Звичайно, що все це про ходу. Хода в рівномірному темпі приносить велику користь у кардіосудинному плані. Дуже добре для здоров'я звичайна хода три рази на тиждень протягом півгодини з постійною швидкістю, - наголошують фахівці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Як долати емоційне виснаження під час війни

Війна... Щоранку, а часом і серед ночі, від виття сирен, ми прокидаємось і миттєво згадуємо, що вона й досі триває, по-різному впливаючи на життя кожного з нас. Серед цих впливів, окрім суто фізичних, реально матеріальних, шокуючих та катастрофічних, є й інформаційно-психологічні впливи. Українське суспільство уже пройшло різні етапи сприйняття факту війни у нашій країні. Але людській психіці треба допомогти пережити виснаження, з цим пов’язане.

Детальніше...

 

Як вийти з деструктивного психоемоційного стану під час війни

Новини про війну, фото, де зображені розбиті та ушкоджені пожежами будівлі, фотографії загиблих людей, історії тих, кому багато довелося пройти та пережити, особистісні власні переживання та перипетії особистого життя, у які внесла свої корективи війна. Все це дуже впливає на емоційний стан людини, причому часто може призводити до його катастрофічного погіршання. Як зрозуміти, що людина потрапила у стабільно негативний емоційний стан, як онлайн, так і в звичайному житті? Поради з цього приводу підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спираючись на інформацію від Центру протидії дезінформації при РНБО України.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/