31 травня День народження відзначає

начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА

Віталій Тріль!

Щиро бажаємо високих успіхів на спортивній ниві,

нових планів та проектів, стабільності та впевненості в майбутньому,

міцного здоров'я, позитивного настрою, натхнення і завзяття!

Удачі і всього найкращого!

 

Спільна заява Міжнародного Олімпійського Комітету і Оргкомітету Токіо-2020

Президент Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) Томас Бах і Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе провели телефонну конференцію, щоб обговорити обстановку, що постійно змінюється, щодо COVID-19 і Олімпійських ігор Токіо-2020. До них приєднався Морі Йосіро, президент Оргкомітету Токіо-2020; Олімпійський міністр Хасімото Сейко; Губернатор Токіо Коїке Юріко; Голова Координаційної комісії МОК Джон Коутс; Генеральний директор МОК Крістоф Де Кеппер; і виконавчий директор Олімпійських ігор МОК Крістоф Дюбі, - повідомляє прес-служба НОК України.

Детальніше...

 

Олімпіада-2020 перенесена офіційно. Термін проведення – не пізніше літа 2021 року

Міжнародний Олімпійський комітет у погодженні з Японією ухвалив 24 березня рішення перенести літні Олімпійські Ігри в Токіо на один рік – на літо 2021 року – через нинішній спалах коронавірусу світі. Японія пристала на це рішення після заяви про можливий бойкот токійської Олімпіади з боку кількох провідних країн, - повідомляє «Радіо Свобода». Японія сильно уражена коронавірусом, і немає ознак, що світова пандемія буде подолана швидко. Але деякі оглядачі вважають, на Олімпіада 2021 року може мати ще сильніше значення як символ тріумфу людства над коронавірусом, який до того часу розраховують побороти.

Детальніше...

 

Виконком МОК оголосив про активізацію свого планування сценарію щодо Олімпійських Ігор Токіо-2020

Для забезпечення здоров’я усіх залучених сторін і стримання поширення COVID-19, Виконком МОК оголосив про те, що активізує своє планування сценарію щодо Олімпійських Ігор Токіо-2020. Ці сценарії стосуються зміни існуючих операційних планів на період проведення Ігор з 24 липня 2020 року, а також зміни дати початку Ігор, - повідомляє прес-служба НОК України. Цей крок дозволить краще бачити швидко змінний розвиток ситуації зі станом здоров'ям у всьому світі і в Японії. Це послужить основою для прийняття найкращого рішення в інтересах спортсменів і всіх інших учасників.

Детальніше...

 

У Тернополі в змаганнях з гирьового спорту виступали динамівці

У Тернополі, в Палаці спорту «Текстильник», відбулися спортивні змагання чемпіонату області та Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту. Динамівці змагалися за програмою комплексних змагань «Динаміада-2020». Учасниками турніру стали 22 спортсмени, які виступали у гирьовому двоборстві (ривок та поштовх) з гирями 32 кг, у семи вагових категоріях – від 63 кг до більше 95 кг. Було представлено п’ять команд - ГУНП, УПО, Служби надзвичайних ситуацій, судової охорони Нацгвардії та УСБУ.

Детальніше...

 

Майбутні педагоги найкраще виступили на змаганнях з вільної боротьби серед студентів тернопільських вишів

У Тернополі, в борцівському клубі «Галицькі леви», відбулись змагання з вільної боротьби серед студентів закладів вищої освіти ІII-IV рівнів акредитації в залік IV Відкритої Універсіади Тернопільської міської територіальної громади. Учасниками турніру стали 39 студентів із трьох вузів Тернополя, - повідомляє обласне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОН України.

Детальніше...

 

Тернопільські борці греко-римського стилю Едуард Стрільчук та Василь Васильківський здобули «бронзу» і «срібло» на чемпіонаті України у Харкові

В Харкові завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 2000-2002 років народження. Тернопілля на турнірі представляли вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя» та обласної школи вищої спортивної майстерності. Наші спортсмени привезли з цих змагань одну срібну і одну бронзову медалі.

Детальніше...

 

У Тернополі визначились найкращі гравці у настільний теніс серед студентів коледжів

У настільному тенісі, до оголошення карантину, встигли позмагатись студенти коледжів області. Першість проводились у залік Студентських спортивних ігор обласного відділення КФВС МОНУ, - інформує Інтернет-сторінка відділення. Відбувались змагання на базі Технічного коледжу, де визначали переможця Ігор у 2019-2020 навчальному році сім команд та 28 юнаків і дівчат.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо оплати праці працівників підприємств і установ у сфері спорту на період карантину

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на засіданні Уряду 11 березня 2020 року прийнято рішення (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 (зі змінами), згідно з якою встановлено з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території України карантин, заборона, зокрема, проведення всіх масових (розважальних, спортивних) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, а також роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, - інформує офіційний Інтернет-сайт Міністерства молоді та спорту України.

Детальніше...

 

Представники Тернопільського «Інваспорту» Назар Хомяк та Ростислав Паньків – призери чемпіонату України з шашок-64: подвійне "золото" і "бронза"

Чемпіонат України з шашок-64 (класичної та бликавичної гри) серед спортсменів з порушеннями слуху впродовж тижня тривав у Житомирі. У змаганнях виступило 65 учасників (25 жінок і 40 чоловіків) серед дорослих та молоді віком 1997 р.н. і молодших. Турнір з шашок-64 проходив за швейцарською системою у 9 турів, серед юнаків – за коловою системою в 9 турів. Тернопільський центр та ДЮСШІ «Інваспорт» представляло четверо спортсменів – Лариса Харчук і Сергій Карагодін – серед дорослих та Назар Хомяк і Ростислав Паньків – серед юнаків.

Детальніше...

 

Тернопільські легкоатлети Роман Новачинський та Уляна Тихоненко зі «сріблом» та «бронзою» повернулись зі Львова

У легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулася традиційна відкрита першість Львівського училища фізичної культури з легкої атлетики у приміщенні на призи львівських олімпійців. Одним із головних завдань цих змагань є пошук і відбір здібних юних спортсменів на навчання та спортивну підготовку на відділенні легкої атлетики училища. Вдало виступили на турнірі учні КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту», - інформує Інтернет-сторінка школи.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show