Михаил Прохоров | расчёт расстояния между городами | медицинский справочник | бизнес план

Юні легкоатлети з Тернопілля виборювали «Призи від Миколая»

У перші дні грудня у Тернополі проходив чемпіонат області з легкої атлетики «Призи від Миколая» серед юнаків та дівчат 2009-2010, 2011 р.н. і молодших. Відбувались змагання  спортивному манежі ТНПУ імені В. Гнатюка відбувся. В цих традиційних змаганнях взяло участь більше 150 учасників із десяти команд області та міста Тернополя, - повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопілля на свої сторінці у соцмережах.

Детальніше...

Юні борці з Тернополя завоювали повний комплект нагород на турнірі з греко-римської боротьби памʼяті Павла Леонтьєва у Рівному

В Рівному завершився Відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби памʼяті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Павла Леонтьєва. Учасниками змагань стало понад 250 спортсменів зі всієї України. Вихованці КЗ «КДЮСШ з греко-римської боротьби» Тернопільської міської ради, які представляли команду Тернопілля, здобули на цьому турнірі одну золоту, одну срібну і одну бронзову нагороди.

Юні спортсмени зі Збаража здобули 14 медалей на Міжнародний турнір серед юнаків та кадетів імені Вітека Процяка та Патріка Жиманчика з вільної боротьби у Польщі

В місті Намислов (Польща) відбувся Х традиційний Міжнародний турнір серед юнаків та кадетів імені Вітека Процяка та Патріка Жиманчика з вільної боротьби. Команда Збаразького ФСК «Чемпіон» (Збаразької ДЮСШ) зайняла на цих змаганнях II загальнокомандне місце, здобувши 8 золотих,4 срібних, 2 бронзові нагороди, а Владислав Хариш став кращим борцем турніру. Відтак переможцями стали, посівши перші місця, серед юнаків Худо Остап (в/к 38 кг), Низовий Іван (в/к 41 кг), Павлинчак Дмитро (в/к 44 кг), Курсенко Дмитро (в/к 62 кг), серед кадетів - Хариш Владислав (в/к 60 кг), Швидкий Вадим (в/к 65 кг), Галушка Тимур (в/к 80 кг), Дячук Юрій (в/к 92 кг). Срібними призерами, які піднімались на другу сходинку п’єдесталу пошани серед юнаків, були Максимчук Іван (в/к 48 кг), Кіптенко Микита (в/к 52 кг), Вінтонович Ілля (в/к 55 кг), а серед кадетів «срібло» здобув Бовтун Назар (в/к 60 кг). Третє місце і бронзові нагороди здобули Борак Дмитро (в/к 55 кг) та Мусензовий Назар (в/к 71 кг).

Спортсмени з Тернополя вибороли одну золоту і дві бронзових нагороди на Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів у Тячеві

В місті Тячів (Закарпатська область) завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів U-20. Учасниками змагань стали 127 спортсменів  – найсильніщі борці України вікової групи до 20-ти років. Тернопільську область представляли на турнірі вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної Школи вищої спортивної майстерності.

Спортсмен з Тернополя Сергій Подолянюк став чемпіоном Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед чоловіків «Тернове поле»

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків «Тернове поле» памʼяті заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії Віталія Назарчука 17-18 листопада відбувався у Тернополі. Крім того, організатори присвятили захід Віктору Мельниченку, колишньому боксерові, а згодом капітанові Національної поліції України, бійцеві КОРДу, який в лютому 2023 року загинув у боях під Бахмутом. Проходив цей видовищний турнір у спортивному залі КДЮСШ з ігрових видів спорту Тернопільської міської ради.

Юні тернопільські борці привезли вісім медалей з міжнародного турніру з греко-римської боротьби у Словаччині

У місті Шаморин (Республіка Словаччина) відбулись змагання з греко-римської боротьби «Меморіал Ладіслава Фодора та XIX Щорічний міжнародний турнір на Кубок мера міста Шаморина («Memorial of Ladislav Fodor and XIX Year Іnternational Tournament for the Mayor's Cup of Samorin in Greco-Roman Wrestling»). Участь турнірі взяли команди зі Словаччини, Словенії, Чехії, Угорщини, Хорватії, Італії, України. Вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя також долучились до цієї спортивної події та здобули п’ять золотих, дві срібних та одну бронзові медалі.

13-річний атлет з Тернопілля Іван Середа вдало виступив на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат

Майже двісті найкращих спортсменів і спортсменок із різних куточків України стали учасниками чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. Такі змагання відбулись у місті Хуст Закарпатської області і були присвячені Збройним силам України. За звання чемпіонів боролися представники 21 області та міста Києва.

Тернопільські борці стали призерами Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби памʼяті заслуженого тренера України Л.Г. Гайріяна серед U-20

У Києві, в Олімпійському коледжі ім. Івана Піддубного, відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби памʼяті заслуженого тренера України Л.Г. Гайріяна серед юніорів до 20 років. Звання найкращих виборювали близько 150 учасників.

Спортсмени з Чорткова - призери чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Вихованці Чортківської ДЮСШ Арсен Тимофтей, Степан Фуг та Ігор Тимофтей стали призерами чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Такі змагання наприкінці жовтня впродовж тижня тривали у місті Коломия Івано-Франківської області. Загалом у здобутку спортсменів з Чорткова дві золотих і одна срібна нагороди.

Тернопільська спортсменка Ольга Правецька здобула «бронзу» на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

Понад триста найкращих атлетів з 21 області та міста Києва взяли участь в чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який відбувся в Білій Церкві, в парку «Олександрія». За збірну команду Тернопільської області виступали вихованці двох спортивних шкіл: обласної ДЮСШ та Бережанської ДЮСШ. Студентка першого курсу факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, вихованка обласної ДЮСШ - Ольга Правецька на дистанції 2 км виборола бронзову нагороду серед дівчат, виконавши при цьому норматив першого дорослого розряду. Тренер спортсменки Ольга Стефанишина.

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю